Blíží se mobilní verze hry Octopath Traveler

Kritiky velmi dobře přijatá hra Octopath Traveler, která se zapsala do paměti hráčů zajímavým grafickým zpracováním, stejně jako kombinací osmi postav – příběhů, se dočká pokračování, nicméně trochu jinak než by se čekalo.

Square Enix oznámil, že další díl, ve kterém opět navštívíme kontinent Orstera, vyjde pouze pro mobilní zařízení a vydání na konzoli Nintendo Switch se tak s největší pravděpodobností nedočkáme. Tuto zprávu potvrdilo prohlášení na oficiálním twitterovém kanálu:

Zpráva o vydání nového dílu pro mobilní, oznamuje se práce na mobilní verzi!

Zpátky na kontinent Orstera s nový příběhem!

12. března také začíná nábor hráčů první demo verze hry.

Všem, kdo očekávají novou klasikou verzi hry se omlouváme, čas investujeme do současné práce a proto budeme potěšeni, když si ji potom také užijete.

Dobrou, nebo možná špatnou zprávou je, že hra bude v modelu free to play. Příběh nového Ocopath Traveler nás tedy vrací do starých známých míst, ale časově před období odehrávající se ve switchové verzi, kde budete volit mezi příběhem tří vládnoucích šampionů. Hlavním hrdinou bude “vyvolený” bojující proti velkému zlu, které dosáhlo  štěstí, síly a slávy. Do hry se vrátí staré známé prvky jako 2D-HD (přizpůsobné pro mobilní zařízení) a tahový boj s osmi postavami a nově také rozkazy jako “Listen”, “Steal” nebo “Hire”.

Na oficiálních stránkách hry (v japonštině) je možná předregistrace, nicméně je určena pro Japonce nebo japonštinu ovládající hráče.

 

Zdroj

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
0
Share