Další várka Pokémonů z regionu Sinnoh

Do mobilní hry Pokémon Go se řítí nová várka starých známých Pokémonů z regionu Sinnoh. Tito tvorové budou dostupní jak v divočině, tak z vajíček. Novinkou je také mocný zemní útok Earth Power. Díky tomu si svoji sbírku a data v pokédexu můžete obohatit o CherubiGibleHippopotase a mnoho dalších.

Navíc díky vaší pomoci se podařilo profesoru Willowovi vyvinout nový typ lure modulů. Tyto lure moduly dokáží dočasně vytvořit specifické prostředí a přilákat tak Pokémonu, které byste za normálních okolností nemohli potkat. Mezi tyto lure moduly patří GlacialMossyMagnetic Lure Module. Mějte na paměti, že prostředí vytvořené pomocí těchto lure modulů může ovlivnit také evoluce.

Kompletní výpis novinek:

  • Dostupnost dalších Pokémonů z regionu Sinnoh skrz chycení v přírodě nebo vajíčko.
  • Nový charge útok Earth Power, který prolomí obranu Pokémona v režimu Trainer Battles. Tento útok dorazí s novými Pokémony z regionu Sinnoh. Mezi další Pokémony, kteří se mohou naučit Earth Powre patří Nidoqueen, Nidoking, Aerodactyl, Camerupt, and Claydol.
  • Glacial, Mossy a Magnetic Lure Module budou později dostupné v obchodě a později budou dostupné jako odměny za splnění Special Research úkolu. Tyto moduly přilákají běžně vyskytující Pokémony, a navíc další podle typu lure modulu. Glacial přiláká vodní a ledové typy. Mossy láká hmyzí, travní a jedové typy Pokémonů, a nakonec Magnetic přiláká elektrické, ocelové a zemní Pokémony.
  • Pokud se zastavíte u Pokéstopu s aktivovaným speciálním lure modulem a úspěšně jím zatočíte získáte možnost vyvinout Magnetona, Nosepasse a Eevee.

 

Gotta Catch ‘Em All!

 

Zdroj

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
0
Share