Druhá generace míří do Pokémon GO

Dlouho očekávaný update bude konečně k dispozici. Niantic oznámil nejen více než 80 nových Pokémonů, ale i mnoho dalších změn, například jiné reakce divokých Pokémonů při snaze je chytit.

 

Noví Pokémoni a evoluce

Přes 80 nových druhů, které byly původně objeveny v regionu Johto ve hrách Pokémon Gold a Pokémon Silver, později i Pokémon Crystal, budete moci objevit a zapsat si do Pokédexu. Všichni tito noví Pokémoni, včetně jejich drobných rozdílů mezi pohlavími, budou k dispozici v Pokémon GO. Dále zde budete mít více možností, jak vyvinout Pokémony – samozřejmě se jedná primárně o evoluční stadia, která se v Kanto regionu nevyskytují, ale která byla objevena právě v regionu Johto. Samozřejmě s tím jdou ruku v ruce i nové předměty, nutné k vývinu těchto Pokémonů – mějte se na pozoru u PokéStopů, ať o něco nepřijdete.

Nové zážitky při chytání

Nebuďte překvapení z toho, že divoký Pokémon, na kterého narazíte, bude reagovat odlišně, než jste dosud zvyklí. Určitě si všimnete nových otočných prvků, které vám dovolí vybrat si pokébally a berries přímo z „chytací“ obrazovky. Tak se připravte a chyťte ty neposedné mršky!Berries

Nové berries

Když už jsme naťukli berries, hodí se zmínit dvojice nových – nanab a pinap berries. Budete je moci získat točením photodisku na PokéStopech. Účinky jsou následující – pokud Pokémon dostane nanab berry, budou jeho pohyby pomalejší a bude snazší ho chytit. Pokud mu dáte pinap berry, zdvojnásobí se vám počet candy, které dostanete při dalším úspěšném chycení.

 

Noví avataři a rozšíření šatníku

Změnám se nevyhne ani tahle část hry – avatar si můžete vylepšit kompletní novou nabídkou čepic, triček, kalhot a jiných předmětů.

Update by měl vyjít později v tomto týdnu. Nezapomeňte se nám v chatu, komentářích nebo na facebooku pochlubit s novými úlovky!

 

Zdroj

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
0
Share