Konec nočních můr s Cresselií

Každý dobrý trenér by měl znát pokémona Cresselii. Jde o legendárního pokémona, který spolu s dalším mýtickým pokémonem Darkraiem tvoří tzv. Lunar Duo. Tito dva pokémoni představují protipóly založené na fázích měsíce. Zatímco doménou Darkraie je nov, kdy vnáší lidem do spánku noční můry, Cresselia se projevuje během dorůstání měsíce, kdy naopak lidem přináší dobré sny a upouští své peří. Říká se, že šťastlivci, kteří jej najdou budou obdařeni úžasným sněním.

Cresselia se v seriálu Pokémon poprvé objevila v epizodě 570 s názvem Sleepless in Pre Battle, kde pomohla Ashovi a obyvatelům městečka Canalave od zlého snění, které zapříčinil Darkrai. Na obrazovkách našich konzolí bylo možné se s ní setkat poprvé ve verzích Diamond a Pearl na ostrovech Fullmoon a Newmoon ležících v regionu Sinnoh.

Od dnešního dne budeme mít i my příležitost zbavit se nočních můr. Psychického pokémona Cresselii bude totiž možné chytit v raid bitvách ve hře Pokémon Go. Cresselia se bude v našich končinách pohybovat až do 18. prosince, kdy se zase vrátí zpět do své svatyně na ostrově Fullmoon.

Pokud Vás zajímají tipy a rady, jak si chytání tohoto legendárního pokémona usnadnit, přečtěte si tento článek na oficiálním webu pokemon.com.

 

Zdroj

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
0
Share