Který je tohle Pokémon? To je Meltan!

Pokud si říkáte trenéři Pokémonů, jistě Vám neuniklo, že v neděli (23.9.2018), během tzv. comunnity day, se z ničeho nic začaly objevovat roje neznámého pokémonního druhu, který se po odchycení ihned změnil ve známou pokémonní žvýkačku – Ditta. Profesor Willow ihned začal s výzkumem, do kterého se zapojil i profesor Oak z Oblázkového města.

Výsledek výzkumu na sebe dlouho nenechal čekat, máme tu nového pokémona! Podle prastarého textu jde o pokémona jménem Meltan. Jeho tělo je tvořeno tekutým kovem. Meltan využívá svých končetin k tomu, aby zkorodoval jiné kovové materiály a absorboval je do sebe. Z pohlceného kovu dokáže generovat elektrický proud který může využít k útoku. Tyto elektrické rány dokáže uštědřit skrz své žluté oko.  Z výzkumu také vyplývá, že výskyt Meltana v našem světě souvisí také s výskytem v regionu Kanto (ve hrách Pokémon Let’s Go Pikachu & Let’s Go Eevee). Další detaily budou zveřejněny po hlubším výzkumu.

Zde se můžete podívat na první vlog profesora Willowa ohledně tohoto zvláštního objevu.

Vzhledem k tomu, že máme k dispozici stále pouze malé množství informací, není vyloučeno, že budeme do výzkumu zapojeni také.

Zdroj 1, 2

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
0
Share