Legendární Regigigas míří do Pokémon GO, má to ale háček

Včera jsme vás informovali o blížícím se halloweenském eventu, který bude aktivní již od čtvrtku 17. října. Dnes pro vás máme další novinky pro nadcházející listopad. Legendární trojice pokémonu Regice, Registeel a Regirock bude doplněna o svého pána a stvořitele Regigigase.

V období od pátku 1. listopadu do pondělí 4. listopadu získáte možnost chytit jednoho ze tří legendárních pokémonů – Regice, Registeela a Regirocka a pokud budete mít dostatek štěstí získáte jejich shiny verze. Kromě toho bude ve volném prostranství zvýšený počet Geodudů, Magnemitů, SwinubůAronů Spehalů. Z vajíček můžete očekávat zvýšený počet Aerodactylů, Shucklů, Sneaselů, Skarmoryů, Snoruntů, and Beldumů. Jako bonus bude zapnutá dvojnásobná účinnost líhnutí vajíček.

Dále bude k dispozici speciální výzkum, který povede k získání legendárního Regigigase. Má to ale malý háček nebude zdarma! Pokud si zakoupíte vstupenku získáte 2. listopadu od 11:00 do 19:00 možnost zúčastnit se tohoto výzkumu. Kromě samotné možnosti chytit Regigigase získáte dalších 10 raid vstupenek, které budete moct během trvání eventu použít (jen v rámci tohoto eventu, později nebude možné vstupenky použít), blíže nespecifikovanou Colossal Discovery medal (nejspíš půjde o medaili do vaše profilu), jeden kus od každého evolučního kamene, tedy Unova Stone a Sinnoh Stone a speciální pózu pro vaši herní postavičku.

Vstupenka pro tento speciální výzkum bude stát 7.99US$ (cca. 187 Kč) a bude ji možné zakoupit v den události tedy 2. listopadu od 11:00 do 17:00. Vstupenku nelze zakoupit za herní měnu je nevratná. Nicméně pokud si vstupenku zakoupíte a zahájíte úkol v době jeho trvání, můžete jej dokončit i později. Niantic ale pro lepší zážitek doporučuje odehrát jej hned, protože bude napojen na lokální event s chytáním Regirocka, Regice a Registeela stejně jako s možností využít získaných 10 raid vstupenek jen v době trvání eventu.

Trenéři, kteří nebudou chtít investovat svoje peníze nemusí zoufat. Další měsíc (prosinec) získají možnost získat Regigigase z EX Raid bitev!

Více informací na oficiálních stránkách hry

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
0
Share