Nálož únorových novinek do Pokémon GO

Rok 2020 teprve začal a do oblíbené mobilní hry s Pokémony v nedávných dnech dorazil režim GO Battle League, kde se proti sobě mohou utkat trenéři z celého světa v různých výkonnostních kategoriích a získat bonusové předměty a samozřejmě usilovat o titul nejlepšího trenéra Pokémonů. To ale není vše, s únorem se do hry dostane spoustu novinek!

Rakeťáci nikdy nespí a neustále tropí problémy. Problémy jsou totiž oni! Tentokrát se můžete pokusit porazit jejich šéfa Giovanniho a osvobodit tak dalšího legendárního pokémona z jeho proradných spárů. Troufnete si na něj a osvobodíte elektrického Raikou? Dlouho se záchranou neotálejte, i Giovanni má se svým legendárním pokémonem svoje plány a kdo ví, jak dopadne na konci února… (= máte čas do konce února)

Pokud patříte mezi trenéry, kteří jdou po každém exempláři a prázdné políčko v pokédexu vám pije krev, tešte se. Máte šanci další takové políčko zaplnit a pít krev vám bude leda nový netopýří pokémon Woobat. Ten bude k dispozici od 1. 2. 2020 od 23:00 do 1. 3. 2020 do 23:00 jako odměna za splnění týdenních úkolů pro profesora Willowa.

Z další novinky se vám možná trochu zamotá hlava. Do Raid bitev se totiž řítí cyklónový pokémon Tornadus. Podobně jako mnoho předchozích legendárních pokémonů bude i tento dostupný v pětihvězdičkových raid bitvách. Vyzvat jej můžete od úterý 4. 2. 2020 od 8:00 do úterý 25. 2. 2020 do 22:00. Nezapomeňte na středeční RAID hodinku, kdy je šance na získání mnohem vyšší díky většímu výskytu raid bitev. Také nezapomeňte na řádnou přípravu. Dobrá sestava bude ta, kde budou pokémoni s ledovými, elektrickými a kamennými útoky.

Měsíc únor bude také měsícem oslav. Konkrétně budeme oslavovat pokémony původem z regionu Sinnoh. Správná pokémonní oslava se samozřejmě ponese v duchu lovení, a proto bude v období od pátku 7. 2. 2020 od 8:00 do pondělí 10. 2. 2020 zvýšený výskyt pokémonů z regionu Sinnoh. Můžete se tak těšit na pokémony jako je BudewCombeeBronzorGibleRioluHippopotas, a Mantyke a doplnit si mezery v pokédexu. Tito pokémoni se budou také objevovat jako odměny z úkolů v pokéstopech, ale i líhnout ze sedmikilometrových vajíček. Navíc, když budete mít trochu toho štěstí jako CarlVonBahnhof (nejšťastlivější trenér pokémonů z regionu Brno), získáte shiny Riolu nebo shiny Hippopotase.

Love is in the air! Láska je všude kolem nás, a nejen na valentýna. Nicméně v pátek 14. 2. 2020 od 8:00 do pondělí 17. 2. 2020 22:00 bude všude přecukrováno, nebo spíš přerůžováno. Očekávejte zvýšený výskyt růžových pokémonů v divočině, v raid bitvách, ve vajíčkách a také v odměnách za úkoly z pokéstopů. Kromě těch, co už známe, se vůbec poprvé představí dva noví pokémoni – Audino a Alomomola. Oba jsou velmi vzácní, takže bude opět třeba trochu toho štěstíčka. Možná, že komu nebude během těchto dnů přáno v lásce, potká alespoň tyhle dva nebo také shiny Chansey a shiny Happiny.

 

Během této láskyplné události bude také možné ve čtyřhvězdičkových raid bitvách potkat Lickitunga. Ten bude vybaven útokem Body Slam. Raidy budou 15. 2. 2020 od 14:00 do 17:00 a během této doby můžete získat až pět bonusových raid passů, které budou mít platnost jen během trvání této události.

Nesmíme zapomenout ani na naše přátele! Od pátku 21. 2. 2020 od 8:00 do pondělí 24. 2. 2020 do 22:00 můžete otevřít až 40 dárečků a zároveň držet až 20 najednou. Úroveň přátelství bude stoupat rychleji a výměny budou o polovinu levnější a získáte dvojnásobný počet candy.

Na závěr dva nové bonusy. Pokémon Spotlight Hour a Mystery Bonus Hour. Během prvního jmenovaného, který bude mít platnost v úterý 4.2.2020 od 18:00 do 19:00 budete moct získat určitého pokémona, který se bude v divočině vyskytovat častěji. Během druhého na vás bude čekat tajemný bonus, takže se do hry nezapomeňte podívat ve čtvrtek 6. 2. 2020 od 18:00 do 19:00.

Jak vidíte, Niantic si toho na nás nachystal skutečně mnoho a slibuje nám také mnoho dalšího, takže se máme stále na co těšit.

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
0
Share