NBase na Periscope

Klapka! Jedem!

Snažíme se vám co nejvíce přiblížit, a tak neustále vymýšlíme způsoby, jak toho dosáhnout. Se spousty fanoušků se vidíme pravidelně každý měsíc na našich srazech vždy poslední sobotu v měsíci a to nejen v Praze, ale i v Olomouci. Jenomže hodně z vás to má daleko do obou míst a bohužel není v našich silách pořádat setkání i v jiných městech, a proto přicházíme s novinkou. Z každého srazu nebo jakékoliv jiné herní akce, kam budeme mít možnost se dostat, budeme vysílat živé záznamy přes aplikaci Periscope. Jedná se o aplikaci od Twitteru, pomocí které budete moci ŽIVĚ nahlédnout do pořádané akce!

První test proběhl na pražském srazu 28.5. a záznam z něj je k dispozici zde. Omluvte prosím kvalitu obrazu, jednalo se o první pokus, při kterém pravděpodobně sehrálo svou roli špatné připojení k internetu.

Jak to funguje?

  • nainstalujte si do mobilu aplikaci Periscope / iOS (iPhone) / Android
  • spusťte a přihlaste se svým twitterovým účtem
  • vpravo nahoře klepněte na ikonu lidí a použijte lupu pro vyhledání
  • napište: NBase.cz a vpravo uvidíte ikonu “+” (přidat do sledování)
  • nyní kdykoliv budeme vysílat, vždy dostanete upozornění

Nebo pokud máte twitter, i tam je možno dostávat upozornění o vysílání. Periscope totiž v případě live vysílání pošle automaticky odkaz ke sledování na náš Twitter, a vy nás tak můžete v klidu sledovat na větší obrazovce svého počítače.

Těšíme se, až nás uvidíte!

2 comments
  1. Omlouváme se za trapnost a případnou psychickou újmu 😀 přeci jen je to začátek naší skvělé moderátorské kariéry 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
0
Share