Oslavte první narozeniny hry Pokémon GO

Blíží se nám první výročí hry, která splnila přání mnoha lidí po celém světě – chytat Pokémony v reálném světě! Samozřejmě, jak se dalo očekávat, hra rozdělila fanoušky do různých táborů, obecně ale na ty kteří hru vítali s fanfárami a ty druhé, kteří ji posílali do horoucích pekel. Ať už se řadíte mezi fanoušky nebo odpůrce jistě mi dáte zapravdu, že hra způsobila pořádný humbuk – mediální, davové šílenství, nehody a nejrůznější kauzy, rekordy! Humbuk sice ustál a na ulicích je vidět čím dál menší počet trenérů, hra si udržuje stále živou komunitu a Niantic se snaží nejrůznějšími způsoby lákat nové hráče a ty stávající za každou cenu udržet. Tím se dostáváme k tomu hlavnímu. K prvnímu výročí hry připravil Niantic velkou událost – Pokémon GO FEST! Mají se trenéři na co těšit?

Dle oficiálního prohlášení chce Niantic oslavit dva milníky. Tím prvním jsou samozřejmě již zmíněné narozeniny hry a také překonání hranice celosvětového stažení aplikace o hodnotě 750 milionů a to už je pořádný důvod k oslavě. Ty budou probíhat dvojí formou, in-game a také skutečnými eventy. Od 13.6. bude hra nabízet nejrůznější bonusy v podobě zvýšeného počtu zkušenostních bodů, výprodejů Lucky Eggů nebo zvýšeného počtu Pokémonů ohnivého a ledového typu. Dále se můžeme těšit na aktualizaci hry a vývojáři slibují, že aktualizace hru pořádně oživí! V souvislosti s touto aktualizací upozorňují, že budou po omezenou dobu zablokovány stadiony. Takže trenéři, složte na chvíli Pokébally a dejte svým Pokémonům možnost odpočinout si. 🙂

V rámci reálných eventů se ten největší uskuteční v Chicagu ve státě Illinois v USA. To je pro nás z Evropy trochu z ruky, ale pokud náhodou budete touto dobou za velkou louží, můžete si koupit vstupenku na www.pokemongolive.com/Fest. Tento sraz bude nepochybně velká událost a pozvánka láká na mnoho festivalových aktivit! Navíc, při nedávném ceremoniálu Webby Awards, kdy Archit Bhargava z Nianticu, globální ředitel pro marketingový rozvoj, při přebrání ceny sdělil, že “toto léto bude legendární“! Mohla to být narážka na to, že se ve hře brzy objeví legendární Pokémoni? Zatím nám nezbývá nic jiného než jen spekulovat. A doufat v to.

Pro ty z Vás, kteří už nadáváte na nespravedlnost, kterou se na Vás Niantic dopouští, nezoufejte, neproklínejte! V Evropě, konkrétně v ČR a SR se také dočkáme nějakého Pokémoního povyražení. Ve spolupráci se společností Unibail-Rodamco, pod kterou spadá OC Chodov a OC Černý Most v Praze a AuPark v Bratislavě na Slovensku, bude v průběhu letních měsíců uspořádáno několik zajímavých eventů.

Pro více informací doporučujeme sledovat sociální sítě Nianticu.

Zdroj

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
0
Share