Pohled na Animal Crossing: Pocket Camp – kempovačku pro vaše telefony

Aktualizováno (21. 11. 2017 19:58):

Zároveň s kampaní Animal Crossing: Pocket Camp – Friend Finder spustilo Nintendo i další “mobilní aplikaci”, tentokrát však (pouze) na zařízení s operačním systémem Android. Jde o živou tapetu s motivem celé hry. Utíkejte do Obchodu Google si jí stáhnout – systém moc nezatěžuje a velikostně má jen 6MB.


Aktualizováno (21. 11. 2017 19:10):

Vypadá to, že Nintendo svou novou mobilní aplikaci začíná pomalu uvolňovat do obchodů. Někteří hráči (i z od nás z redakce) se hlásí, že hra je pro Český i Slovenský trh již dostupná, ačkoliv opravdové spuštění by mělo být dle oficiálních informací až zítra. Rozhodně si ale nestěžujeme. Zároveň s tímto vydáním Nintendo na oficiálních stránkách AC: Pocket Camp spouští soutěžní kampaň Friend Finder, kde se můžete zapojit do honby za speciálními herními předměty (které jinde nezískáte) a pozadím obrazovky pro vaše mobilní telefony.


Původní článek (21. 11. 2017 16:30):
Matně si vzpomínám, kdy naposled jsem byl kempovat. Už to nějaký ten pátek bude. Vlastně tak trochu lžu. Kempoval jsem celý minulý víkend. No jasně! Postavil malé týpí, rozbalil koberec (potrpím si na útulnou atmosféru i v lese), před houpačku položil elektrický gril a zapojil malý boombox! No krása. Ptáte se, co bylo dál? No taková ta klasika. Zašel si zarybařit k blízkému potoku, na vzdálené pláži posbíral mušle, očesal nějaký ten strom (mám moc rád pomeranče, hlavně na podzim) a rozbil pár kamenů pod kterými se skrývaly diamanty, rubíny a jiné vzácné kamení. Taky jsem si popovídal s kočkou, vrabcem, a dokonce i slonem! Jako vážně! Aha, ty jsi zase hrál nějakou hru že jo, Lukáši? Vskutku, je to tak, a jak asi tušíte nejde o nic jiného než o mobilní verzi hry Animal Crossing. Tentokrát s podtitulem Pocket Camp.

Podobně jako u již vydaného Super Mario Run a Fire Emblem Heroes se povedlo přenést atmosféru Animal Crossing na mobilní zařízení. Hráče zkrátka čeká kempování! To zahrnuje známé herní mechaniky, ale ve hře se objeví i několik nových nebo spíše známých a vylepšených. Čeká Vás česání ovoce, chytání rozmanitých druhů ryb a hmyzu a sbírání dalšího materiálu potřebného pro vytváření všech možných i nemožných kousků nábytku a vybavení, které si můžete následně umístit do svého kempu. Budete komunikovat se zvířátky, plnit jejich přání a zvát je na návštěvu do svému tábořiště.  Kromě toho se mohou objevit i další milovníci táboření, jestli se spřátelíte je už jen na Vás.

Pocket Camp je stejně jako velké množství jiných mobilních her free 2 play. Můžete hrát zdarma, ale naleznete zde placené prvky, díky kterým lze mnoho činností urychlit (růst ovoce, výroba nábytku) nebo získat speciální nábytek. Nemusíte se ale ničeho obávat. Monetizační model není vůbec agresivní a hru lze hrát bez útraty, aniž by došlo k nějakému velkému znevýhodnění. Nicméně pokud se rozhodnete připlatit si za Leaf Tickets (placená herní měna), nepřekvapí Vás žádné závratné částky.  Navíc Leaf Tickets získáte také plněním různých úkolů, jak s těmito kupóny dále naložíte bude už na Vás.

Animal Crossing Pocket Camp vychází na zařízení s operačním systém Android a iOS 22.listopadu 2017.

Obrázky ze hry byly poskytnuty společností Nintendo, skrze ConQuest entertainment, a.s. Grafické zpracování oficiální verze se může od těchto obrázků lišit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
0
Share