Pokémon GO slaví dva roky

Mobilní hra Pokémon GO, která znovu odstartovala pokémonní boom, je tu s námi již dva roky. Abych byl přesný, oficiálně bude mít v České Repulbice narozeniny až za dva dny, tedy 16. 7., ale oficiálně už má narozeninový den za sebou. Studio Niantic, které za veleúspěšnou hrou stojí, na to nezapomnělo upozornit na svém twitterovém kanálu pěkný obrázkem, který navíc odhaluje novinku – brzký příchod 4. generace Pokémonů! Všímavější jistě stihli zaregistrovat startery čtvrté generace – vodního Piplupa, ohnivého Chimchara a travního Turtwiga. Trojice si svůj debut v Japonsku odbyla v roce 2006 s příchodem verzí her Diamond, Peal a také v později vydané verzi Platinum. Brzy se jich dočkají také mobilní lovci.

Oslavit herní narozeniny můžete lovec výročního „plážového“ Pikachu, který si nasadil stylový slamák a sluneční brýle. Pikachu bude dostupný od 6. 7. 2018 do 31. 7. 2018. Mimo to budou k zakoupení speciální předměty.

Niantic dále oznámil, že brzy dojde ke spuštění nového speciálního výzkumu, který by mohl vést k odhalení dalšího legendárního Pokémona – Celebi, o kterém se traduje, že cestuje časem. Určitě si tento výzkum nenechte ujít!

 

Zdroj 1, 2

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Related Posts
Total
0
Share