Pokémon GO – update 0.37.0

Nedávno oznámená novinka Buddy Pokémon je venku, resp. aktualizace aplikace Pokémon GO, která přeskočila jednu verzi a nese tak číslo 0.37.0 (iOS 1.7.0).

 • Implementována funkce Buddy Pokémon, díky které můžete získávat candy za nachozené kilometry s Pokémonem, kterého označíte za buddyho.
 • Snadnější výběr malých Pokémonů na mapě.
 • Opravena chyba, která způsobovala přeskočení animace líhnutí Pokémoních vajíček.
 • Zajištěna lepší stabilita při změně sítě (z mob. internetu na wifi a obráceně).
 • Implementována podpora příslušenství Pokémon GO Plus.
 • Drobné úpravy textu.

Aktualizace nám zatím nepřinesla tolik chtěnou výměnu Pokémonů mezi hráči a PvP souboje. Můžeme jen doufat, že se této funkce dočkáme ještě v tomto roce!

Zdroj

5 comments
 1. Zajámal by mě důvod zdržení aktualizace. Vypadá to, že ji buď vypouštějí postupně nebo jě někde nějaký problém.

  1. Pokud vim, tak zatim kazdou aktualizaci vypousteli postupne… apk s aktualizaci bylo dostupne uz v sobotu. Ale i treba predchozi aktualizace byla u nas na store dostupna o den pozdeji nez jinde, co si tak vzpominam.

 2. Zatim spise chyby, dnes jsem na novem telefonu dal stahnout pokemon go a byla to ta verze 0.37 spustil jsem a pokemon mi nefungoval, po te jsem odinstaloval appku a kdyz jsem ji stahoval znovu uz tam zase byla 0.35 😀

  1. Jj, asi to stahli. Trochu to vypada, ze ta jejich blokace rootnutejch zarizeni zablokovala trochu vic telefonu nez chteli…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
0
Share