Pokémoni z regionu Unova se blíží

Mobilní hra Pokémon GO je tu s námi již tři roky a stále se těší velmi velkému zájmu ze strany hráčů. Během těchto tří let existence jsme se dočkali nespočtu úprav a vylepšení, a především pochytali tisíce pokémonů z regionů Kanto, Johto, Hoenn a Sinnoh. Výskyt páté generace pokémonů z regionu Unova, tedy pokémonů, kteří se poprvé objevili ve hrách Pokémon Black a Pokémon White je na spadnutí. Dnes společnost Niantic prostřednictvím svých webových stránek zveřejnila vypuštění první vlny, které se dočkáme ještě dnes.

Co všechno nás čeká:

  • Startovní pokémoni Snivy, Tepig, Oshawott, dále pak Patrat, Lillipup, Purrloin, Pidove, Blitzle a další pokémoni z regionu Unova budou dostupní k chycení ve volném prostranství.
  • Pokémoni Patrat, Lillipup, Purrloin, Pidove se budou nácházet ve 2 km vajíčkách. Snivy, Tepig, Oshawott, Blitzle, Drilbur a Foongus v 5 km vajíčkách a Ferroseed, Klink, Litwick, Golett a Deino v 10 km vajíčkách.
  • V raid bojích bude možné chytnou Lillipupa, Patrata a Klinka (Tohoto pokémona zatím nelze získat jinde než v raidu a 10 km vajíčku).
  • Asijský Pacifik získá jako regionálního Pokémona travního opičího Pansage, Evropa, střední východ, Afrika a Indie ohnivého Panseara a Amerika s Grónskem vodního Panpoura.
  • Na západní polokouli se bude vyskytovat ohnivý mravenečníkový Heatmor, zatímco na východní polokouli ocelový mravenec Durant.
  • Pokud budete mít štěstí můžete potkat také Shiny verzi Patrata a Lillipupa.
  • Ve hře se navíc objeví nový předmět – Unova Stone. Tento evoluční kámen nám dovolí vyvinout určité druhy pokémonů. Jako tip na vyzkoušení byl doporučen pokémon Lampent.

Předpokládá se, že noví pokémoni budou dostupní v naši zemi po 22:00, ale je možné, že k vypuštění dojde i dříve.

Vyrazíte ještě dnes na lov?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
0
Share