Pomozte profesorovi Willowovi s výzkumem!

Trenéři, po celém světě došlo k několika zatím neobjasněných úkazům a profesor Willow se shání po ochotných trenérech, kteří by mu tyto jevy pomohli objasnit. Domnívá se totiž, že mají co do činění s legendárním pokémonem Mew.

Profesor naplánoval dva typy výzkumů, kterých se můžete zhostit. Prvním je terénní výzkum (Field Research), v jehož rámci budete nejprve protáčet Pokéstop pro získání úkolů jako je objevení a chycení určitého pokémona, zapojení se do pokémonní bitvy a dalších. Druhým typem výzkumu je speciální výzkum (Special Research), o tento výzkum Vás může požádat profesor Willow osobně, přičemž Vás vyšle na cestu za důležitými objevy!

Samozřejme za plnění těchto úkolů budete náležitě odměněni různými užitečnými předměty nebo dokonce střetnutím s určitým pokémonem. Jak moc se do výzkumu zapojíte, je jen na Vás. Úkolů můžete splnit kolik chcete a se stoupající náročností stoupá také hodnota odměny.

Každý den můžete získat jedno razítko za splněný výzkum a ve chvíli, kdy jich budete mít sedm, dosáhnete průlomu ve výzkumu, získáte skvělé odměny, možná se dokonce setkáte s legendárním pokémonem.

Připravte Pokédex, zabalte Pokébally a vyražte ven, terénní výzkum začne již 30. 3. 2018!

 

Osobně jsem za tento typ aktualizace rád. Postupně jsem ztrácel motivaci hrát a po podobné funkci hry volám prakticky od samého začátku. Co na novinku říkáte Vy? Zaujalo Vás přidání „questů“?

Zdroj

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
0
Share