Poslední komunitní den v tomto roce!

Máme tu další oznámení, které se týká pokémonů a opět jde o ty mobilní. Blíží se nám konec roku a s ním i poslední komunitní den. Pro ty z Vás, kteří loví pokémony jen svátečně, komunitní den je jednodenní akce, během které můžete lovit předem vybraného pokémona, který se v určitou hodinu (u nás běžně v sobotu mezi 11:00 až 14:00) vyskytuje ve velkém počtu a díky tomu máte jedinečnou šanci získat jej v jeho shiny podobě. Kromě toho během trvání akce působily nejrůznější bonusy jako třeba získávání dvojnásobného množství zkušenostních bodů a stardustu nebo rychlejší působení inkubátorů. V tomto roce byli hvězdami komunitních dnů Bulbasaur, Charmander, Squirtle, Pikachu, Eevee, Dratini, Chikorita, Cyndaquil, Mareep, Larvitar a Beldum. Niantic se rozhodl uspořádat poslední komunitní den ve velkém stylu, a proto v něm bude možné získat všechny tyto pokémony. Navíc akce nepotrvá tři hodiny, ale celé tři dny počínaje pátkem 30. listopadu a konče nedělí 2. prosince.

Navíc v sobotu 1. prosince budou mezi 11:00 a 14:00  aktivní již zmíněné tři bonusy – dvojnásobné získávání zkušenostních bodů, dvojnásobné získávání stardustu a dvojnásobně rychlejší působení inkubátorů.

Pokémoni chycení během komunitního dne budou disponovat speciálními útoky, které měli i v předchozích komunitních dnech.

Uvidíme se v nejbližším parku!

Zdroj

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
0
Share