Professor Layton and the Pandora’s Box přichází na mobilní zařízení!

AKTUALIZOVÁNO 20. června: Společnost Level-5, která za celou sérií stojí, právě hru na svých sociálních kanálech oznámila. A nejlepší je, že si jí můžete hned stáhnout do svých zařízení se systémem Android (minimální verze 4.4) a iOS. Hra na obě dvě zařízení stojí 249,- Kč (9.99€).


PŮVODNÍ ČLÁNEK: Jedna z nejoblíbenějších puzzle sérií, která byla kdy vydaná na konzolích Nintendo, Professor Layton, se vrací s remasterem druhého dílu na mobilní zařízení! Druhý díl s názvem Professor Layton and the Pandora’s Box (ve Spojených státech se titul jmenuje Professor Layton and the Diabolical Box) byl jednou z nejúspěšnějších her na Nintendo DS a další díly na sebe logicky nenechaly dlouho čekat.

Ve hře hrajete za profesora Hershela Laytona a s jeho pomocníkem Lukem a Florou řešíte hádanky a rozplétáte příběh točící se ohledně ukradené Pandořiny skříňky. Remasterovaná hra byla na mobilní zařízení se systémem Android a iOS nepřímo potvrzená prostřednictvím oficiálních webových stránek, v Japonsku vyšla už koncem roku 2018. Aplikace jsou stále neveřejné, stáhnout se tedy ještě nedají, pravděpodobně si budeme muset počkat na oficiální představení. Zajímavým poznatkem je to, že videa z oficiálních stránek byla na YouTube neveřejně nahrána už v dubnu tohoto roku, proč se na oznámení čeká tak dlouho zatím není jisté, určitě k němu ale dojde velmi brzy.

Pro jistotu jsme celou stránku zachytili pomocí obrázku, kdyby se náhodou rozhodli autoři hry jí z veřejného webu odstranit.

Zdroj, zdroj

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
0
Share