Smeargle, perličky, focení a další novinky pro Pokémon GO

Hned na úvod tohoto článku začnu novou funkcí, kterou mohou trenéři na levelu pět užívající mobilní telefony s operačním systémem Android vyzkoušet už dnes. Jde o fotografický režim, pomocí kterého můžete vytvářet zajímavé AR fotky s vašimi pokémonními kamarády kdekoliv venku. Niantic, inspirován snažením trenérů zachytit své oblíbené pokémony, se rozhodl podat pomocnou ruku nebo spíš kameru. Díky vylepšené kameře a funkci AR+ můžete vypustit pokémona z pokéballu na místo které potřebujete, vybrat zajímavý úhel a fotit ostošest! Fotky se ukládají do vašeho zařízení automaticky a snadnější je také sdílení – stačí vybrat sociální síť, která je s hrou propojena a fotky mohou do světa. Nezapomeňte přidat #GOsnapshot a určitě se pochlubte i nám se svými úlovky! Jak už jsem zmínil na začátku, funkce je pro určitou skupinu uživatelů přístupná již nyní, pro ostatní bude co nevidět.

Dále tu máme ohlášené dvě víkendové akce, během kterých budete moct získat do svého pokédexu nové úlovky. Jeden z nich je navíc úplná novinka! Jde o vodního Pokémona Clamperl. Domovem tohoto pokémona je mořské dno a je zajímavý tím, že má dvě rozdílné evoluční větve – Huntail a Gorebyss. Jakým způsobem se budou vyvíjet v Pokémon Go zatím není známo. Tohoto pokémona budete moct získat za plnění speciálních research úkolů, které získáte za roztáčení disků pokéstopů. Úkoly budou dostupné tuto sobotu 23.2. od 11 do 14 hodin našeho času. Během těchto tří hodin obdrží hráč dvojnásobné množství stardustu za chytání vodních pokémonů a jejich výskyt bude mnohem vyšší než obvykle.

Druhým Pokémonem je Latias, samice legendárního Eon dua. Ta bude dostupná v raid bitvách od pátku 22.2 do pondělí 25.2. Tyto raidy budou dostupné od 21:00 do 21:00 během uvedených dnů. Navíc pokud budete mít štěstí budete mít možnost získat shiny verzi Latiase. Ti z Vás, kteří Latias už mají, nezoufejte Latios bude v raid bitvách dostupný v jednom z následujících víkendů.

Teď se přesuneme do luhů a hájů dohadů a věcí nepotvrzených. Před několika dny Nianitc na svých facebookových stránkách změnil profilovou a úvodní fotku. Fotky by nebyly ničím zajímavé, kdyby na obou nebyly cákance zelené barvy. Mnoho hráčů se dovtípilo, že Niantic teasuje příchod pokémona, kterého ještě nikdo ve hře nikdy neviděl – Smeargle. Pokémon, který využívá svůj ocas jako štětec a maluje kolem sebe. Nicméně od té doby nejsou žádné informace o jeho výskytu nebo při jaké příležitosti bude vypuštěn. Mnoho hráčů také vtipkovalo, že se chytá kolaborace s inklingy ze hry Splatoon. Nezbývá nám nic jiného než čekat. Pro mnohé z nás je Smeargle poslední (nebo předposlední, proklínám tě Heracrossi) pokémon z regionu Johto a jeho brzký výskyt by nám udělal radost. Osobně doufám, že jeho chycení bude podmíněno Speciálním výzkumem pro profesora Willowa.

Poslední zprávou je čerstvá novinka, o kterou se postaral dataminer Chrales, který na svém twitterovém kanále odkrývá mnohé novinky. Jeho poslední vykopávkou je předmět s názvem Team Medailon a podle jeho informací by měl sloužit ke změně týmu. Předmět bude možné koupit v item shopu a pouze jednou za rok.

Zdroj

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
0
Share