Starejte se o svého pokémoního kamaráda

AKTUALIZACE: Funkce je již nyní dostupná pro všechny hráče od levelu 2 a výš.


Další rok s Pokémon GO uběhl jak voda a Niantic nás po celou dobu zásoboval novými akcemi, funkcemi a další generací pokémonu. Pro zbytek roku si pro nás připravil několik prázdninových akcí v podobě různých bonusů, nových pokémonů z páté generace, ale hlavně začal poodkrývat co nás bude čekat příští rok.

Jak sami můžete vidět v tomto emotivním traileru, dojde na skokové vylepšení funkce buddyho. Malý klučina stará o svého plyšového Squirtla, a nakonec když vyroste je pořád s ním jen v trochu víc interaktivní a digitalizované podobě.  V nové funkci nazvané Buddy Adventure se budete o svého oblíbeného parťáka moct více starat, krmit jej, prozkoumávat okolí a upevňovat tak vaše přátelství. Buddy bude disponovat novými animacemi pro vyjádření svých pocitů. Navíc pro umocnění zážitku můžete využít funkce AR+ a dostat tak svého buddyho přímo do prostoru kolem vás.

S tím, jak pevnější bude váš vztah, tím více benefitů získáte. Podobně jako u vašich kamarádů, bude mít i buddy rozlišovat mezi čtyřmi stupni přátelství od Good Buddy po Best Buddy.

  • Good Buddy: Buddy se zobrazí na mapě a bude se pohybovat kolem vás. Na obrazovce s jeho profilem můžete sledovat, jak se cítí.
  • Great Buddy: Buddy vám může pomoct při chytání divokého pokémona, a navíc může najít a přinést užitečné předměty.
  • Ultra Buddy: Buddy vám bude pomáhat prozkoumávat okolí a upozorňovat vás na zajímavá místa a také vám přinést nějaký suvenýr.
  • Best Buddy: Buddy získá medaili, která bude všem připomínat vaše přátelství a buddy získá v soubojích lepší CP.

Síla vašeho přátelství bude vyjádřena srdíčky, která budete získávat za různé aktivity. Procházkami, souboji, krmením, hraním si, focením buddyho získáte více srdíček. Čím víc srdíček, tím lepší nálada. Čím lepší nálada tím více benefitů pro vás.

Navíc poté co bude funkce Buddy Adventure dostupná, přislíbil Niantic její další vylepšení v podobě sdíleného AR zážitku. V něm budete moct synchronizovat obrazovky, resp. dění na telefonu se svým kamarádem a jeho buddym a vytvořit tak unikátní skupinové fotky. Máme se na co těšit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Related Posts
Total
0
Share