Super Mario Run dosáhl hranice 40 milionů stažení

Od svého vydání, které bylo 15. prosince tohoto roku, dosáhla hra Super Mario Run na magickou hranici čtyřiceti milionů stažení po celém světě během prvního týdne, což z ní dělá nejvíce stahovaný produkt na App Store v dějinách. Hra láme jeden rekord za druhým, včetně pokoření žebříčků App Store ve více jak sto čtyřiceti zemích a proniknutí do žebříčků deseti nejvýnosnějších aplikací ve více jak stovce zemi. Super Mario Run je vůbec první iOS hrou společnosti Nintendo a lze ji hrát na iPhonu, iPadu a iPodu za pomoci dotykové obrazovky.

V tomto titulu hráči vyrazí na dobrodružnou výpravu s Mariem a jeho kamarády skrze robustní herní módy. Od získání všech růžových, fialových a speciálních černých mincí v módu World Tour, až po šplhání žebříčky a překonávání kamarádů sbíráním co největšího počtu Toadů v módu Toad Rally, bude hra nabízet stále nové a nové výzvy. S novými tématickými předměty do Kingdom Builder módu navíc Super Mario Run nabízí hromadu nových překvapení k objevení.

Hra Super Mario Run může být stažena z App Storu zcela zdarma a hráči si v této verzi mohou vyzkoušet základní prvky tří herních módu – čtyři první mapy v módu World Tour, přístup do módu Toad Rally a možnost umístění limitovaného množství budov Kingdom Builder módu. Po stažení hry pak hráči dostanou možnost zaplatit jednorázový poplatek 9.99 €, kterým si odemknou celou hru, včetně dvaceti dalších úrovní do módů World Tour, větší variace tratí v módu Toad Rally a přes sto budov do Kingdom Builder.

Pro více informací navštivte webové stránky: http://www.mojenintendo.cz/mario/

 

Tisková zpráva, ConQuest entertaiment a.s.

2 comments
    1. No ta mobilní hra za 10 mi přijde dost. Hrál jsem, je zábavná, nicméně nevím jestli se mi chce dávat 10tku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
0
Share