Super Mario Run konečně na Androidu

Super Mario Run před několika dny doběhl na zařízení s operačním systémem Android. Hra měla původně vyjít totiž o něco později, a tak bylo pro všechny překvapením s jakou rychlostí se Nintendo činilo. Vývoj se jim dařil asi lépe a tak se na našich mobilech a tabletech objevil nakonec dříve.

Mario na Android vás vyjde úplně stejně jako na iOS, v přepočtu na nějakých 275 Kč. Prezident Nintenda Tacumi Kimišima v rozhovoru uvedl, že příjmy z prodeje hry nesplnily očekávání firmy a že navzdory tomu, jak např. Fire Emblem Heroes je jako free-to-play hra přínosná a úspěšná, u Super Mario Run svůj obchodní model měnit nebude.

2 comments
  1. Přestože jsem alergický na reakce typu: Proč za to musím platit, přijde mi, že to Nintendo trochu s tou cenou přehnalo. Mě osobně nedělá problém zaplatit za hru 270 Kč, ale všichni víme, jak málo jsou “hráči” na mobilech ochotní něco za hru zaplatit. Kdyby nasadili cenu mezi 50-100 korunami, prodeje by se drasticky zvedly a Nintendo by se nemuselo spoléhat jen na své oddané fanoušky.

  2. Docela mě baví sledovat kamarády jak nadávají na přemrštěnou cenu a pak si jdou koupit jinou hru za víc než tisícovku, kterou chvíli hrají a pak ji nechají ležet.

    Tuhle hru jsem hrála sotva dvě minuty, takže nemůžu moc soudit ani kritizovat. Jen se těším až budu mít konečně mobil s androidem a všem to natřu. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
0
Share