Velký letní update hry Pokémon GO je tu!

Nedávno jsme psali o oslavách výročí prvního roku existence mobilní hry Pokémon GO, která během několika dní znovu odstartovala Pokémonové šílenství. Zájem o hru je dnes očividně mnohem menší a tento update by jí mohl vrátit do žil novou krev. Pojďme se podívat, co přesně pro trenéry Niantic připravil.

Přepracované stadiony

První velká změna se bude týkat stadionů, jejichž systém bude kompletně přepracován. Jednou z novinek bude fotodisk stadionu, podobně jako u klasického Pokéstopu. Stadiony nově nebudou pracovat na principu prestiže a každý stadion bude mít fixních šest slotů pro Pokémony. Pokémoni v těchto stadionech budou muset být unikátní, tzn. žádné dvě a více Blissey apod. a trenéři budou bojovat proti Pokémonům v pořadí, jak byli do stadionu přidáni.

Systém prestiže nahradí systém motivace, který bude fungovat tak, že Pokémon, kterého zvolíte jako obránce stadionu bude mít motivaci. Jeho motivace bude s časem a porážkami klesat. Vždy, když dojde k poklesu motivace Pokémona, dojde také k dočasnému poklesu jeho CP a Vaší motivací tak bude udržovat Pokémona v co nejlepší formě! To můžete zařídit např. krmením Pokémonů pomocí berries. Pokud motivace Pokémona klesne na nulu, je ze stadionu vyřazen a vrátí se k Vám.

Odznaky

Dalším novým prvkem budou odznaky, které tak dobře známe ze seriálu nebo RPG her Pokémon pro kapesní konzole. Odznaky budeme získávat návštěvami stadionů a budou sloužit jako upomínka na naše dobrodružství a podílu na úspěších ve stadionech. Odznaky budeme moct levelovat bojem ve stadionech, krmením Pokémonů a roztáčením fotodisku patřícího ke stadionu. Díky levelování odznaků můžeme získat bonusové předměty a zvýšit odměnu za boj ve stadionech.

Raid Battle

Další zásadní novinkou bude tzv. Raid Battle. Tento boj bude spočívat v kooperaci až dvaceti trenérů a za účelem poražení extrémně silného Pokémona ve stadionu nazývaného Raid Boss. Před začátkem samotného Raid Battlu se nad stadionem objeví vejce a všichni Pokémoni z tohoto stadionu budou vrácení ke svým trenérům. Ve chvíli, kdy odpočítávání nad vajíčkem skončí, dojde k odhalení Raid Bosse a souboj může začít!

Pro účast v Raid Battle budete potřebovat vstupenku – Raid Pass. Tu můžete získat jednou denně návštěvou stadionu, ale můžete mít v jednu chvíli pouze jednu. Nebo můžete použít Premium Raid Pass, kterou můžete zakoupit v shopu.

Teď Vás jistě zajímá, jaká je odměna za poražení Raid Bosse? Pokud se Vám to podaří do pěti minut, získáte šanci si tohoto mocného Pokémona chytnout! A to se vyplatí!

Nové předměty

Do hry dále přibudou nové předměty, které získáte, pokud porazíte Raid Bosse. Mezi ně bude patřit Rare Candy, Golden Razz Berries a dva typy TM – Fast a Charged.

  • Rare Candy: Pokud tuto candy dáte Pokémonovi, změní se na candy podle druhu Pokémona.
  • Golden Razz Berries: Zvýší šance na chycení divokého Pokémona, a také může být použita jako krmení pro Pokémona ve stadionu, který po pozření zvýší svoji motivaci na maximum.
  • TM Fast a TM Charged je nástroj, který naučí Pokémona nový druh útoku v kategori Fast nebo Charged.

 

Tyto změny si vyžádají dočasné zablokování stadionů, takže buďme trpěliví a těšme se na tyto zajímavé novinky! Raid Battle bude spouštěn postupně a bude nejprve testován na vybraných hráčích. Postupně budou přizváni další a další.

Zdroj

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
0
Share