Yo-kai Watch Wibble Wobble – další mobilovka

Každý výrobce a vývojář her se snaží zaujmou co nejširší publikum. Přirozeně. Jako nejsnazší cesta se zdá být uvedení mobilní hry se svou nejslavnější značkou v popředí a nalákat tak více hráčů k hlavním titulům. Přeci jen mobil má dnes každý a vyzkoušet si nějakou tu hru je jednoduché a téměř bez práce. Stejnou strategii zvolilo i studio LEVEL 5, kdy právě svoji sérii Yo-kai Watch přenese i na naše chytré telefony. Wibble Wobble je puzzle hra ale bohužel si ji osobně nevyzkouším. Můj mobil totiž není podporován a tak čekám na reakce vás ostatních. Odkaz na stažení máte na konci článku.

Jsme nadšeni, že plně lokalizovaná verze YO-KAI WATCH Wibble Wobble je nyní k dispozici i pro fanoušky po celé Evropě a Rusku,

říká Yukari Hayakawa, COO společnosti Level-5 Abby.

Aplikace je nyní k dispozici po celém světě, a spolu s nadcházejícím zahájením YO-KAI WATCH 2: Bony Spiritsa YO-KAI WATCH 2: Fleshy Soulspro rodinu systému Nintendo 3DS 7. dubna, slibuje opravdu skvělý rok pro YO-KAI WATCH. Aplikace sama o sobě již byla viděna kritiky v Japonsku, kde byla hodnocena 4.5 z 5 hvězdiček, a celosvětově více než 10 milionů hráčů se těší hraním si s rozkošnými Yo-kai wibwobs.

 

 

Oficiální web aplikace

Aplikace pro Android

Aplikace pro iOS

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
0
Share