Nintendo chce nový film

Nintendo president Tatsumi Kimishima v rozhovoru pro Asahi prohlásil, že do dvou až tří let chce mít Nintendo nový film.

Naším hlavním cílem je zvýšit počet lidí, kteří znají naše IP. Naší hlavní činností je vytvářet hry a hardware, ale vyvstává otázka, jak udělat podnikání efektivnější. A samozřejmě jednoduchá reklama je k ničemu. Tak jsme chtěli vytvořit další firmy, které mohou podpořit tyto cíle.

I když nechtěl prozradit přesnější datum, je zřejmé že nejspíše uvidíme Zeldu nebo Maria mířícího na velké plátno. Ať už animovaný nebo hraný, bude nejspíš mířit na širší publikum. Špatné prodeje Wii U jsou s největší pravděpodobností za touto myšlenkou získat zpět diváky a hráče na celém světě. Zatímco 3DS byl obrovský úspěch, ukazuje se, že stále existuje publikum na které Nintendo svými produkty domácích konzolí prostě nedosáhne. Doufejme že blížící se Nintendo NX bude schopno přinést trochu té N “magie” zpět do světa domácích konzolí.

mario_movie
Snad to dopadne lépe…
1 comment
  1. Celovečerák Zeldy by se mi asi hodně líbil, ale nedovedu si představit, že by najednou Link mluvil, to by byl hrozný nezvyk. 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
1
Share