Nintendo Direct bude již zítra ve 23 hodin

AKTUALIZACE: Světe, div se! Nintendo právě oznámilo novou stěžejní prezentaci Nintendo Direct! Ta se bude vysílat zítra, 8. března 2018 od 23:00 na youtubovém kanále Nintendo. Prezentace bude trvat půl hodiny a bude zaměřena na novinky na konzoli Nintendo Switch, zařízení z rodiny Nintendo 3DS a také nám představí detailnější informace o hře Mario Tennis Aces.

Je vtipné, že k oznámení došlo před pár minutami, zrovna když jsem si četl zahraniční bulvární status herního novináře Marcuse Sellarse, který před pár hodinami sdělil, že zítra nás čeká Direct. Kdo by tomu věřil, věštit zkoušel už v únoru a to se mu vymstilo.

Není tomu ani týden, co jsme spekulovali nad tím, co si pro věrné fanoušky Nintendo připraví v čase svých prvních narozenin a od posledního Mini Directu utekly už dva měsíce. Bylo opravdu načase, abychom se dozvěděli něco o nových nadcházejících hrách. Jen škoda, že se toho fanoušci nedočkali v období narozenin. Mezi hlavními spekulacemi jest představení hry Diablo na Nintendo Switch a také nová aktualizace, která by do hry mohla přidat aplikace a grafická témata. Zvýšenému zájmu o informace ze strany fanoušků také přidala skutečnost pondělních 6 aktualizací Nintendo systémů. Nezbývá nám než si počkat do zítřka, kdy zjistíme více informací.

Celou prezentaci můžete sledovat zde:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
VÍCE

n-Space končí

n-Space, vývojáři s více než dvacetiletou zkušeností s vývojem her, končí. Zprávu zveřejnil výtvarník Ben Leary včera na…
Total
4
Share