Nintendo na The Game Awards 2018

V přímém přenosu letošních The Game Awards Nintendo oznámilo několik novinek týkající se našich milovaných konzolí Nintendo Switch a zařízení z rodiny Nintendo 3DS. Jako první jsme se dočkali oznámení nového DLC bojovníka do hry Super Smash Bros. Ultimate, hry, která vyšla v pátek 7. prosince. Novou postavou je postava Joker z kritiky oceňované herní série Persona.

Kromě tohoto oznámení se fanoušci dočkají nového dílu MARVEL Ultimate Alliance 3, speciálně jen na Nintendo Switch, který vyjde v roce 2019. Na novém pokračování, které vychází po 11 letech, se spolupodílí KOEI TECMO a Team NINJA. Fanoušci battle royale hry Fortnite se mohou těšit na SEASON 7, jež obsahuje nové zbraně, předměty a také kreativní mód, se kterým můžete pro své kamarády tvořit vlastní zápasy. V roce 2019 zároveň vyjde nový díl ze série Mortal Kombat s pořadovým číslem 11, jež nabídne mnoho vylepšení a novinek.

Kromě oznámení se Nintendo může pyšnit i s oceněními, které získali hry hratelné na jejich platformách.  Hra Overcooked 2 byla oceněna nejlepší rodinnou hrou, hra CELESTE zase získala ocenění nejlepší nezávislé hry a hra Dead Cells získala ocenění za nejlepší akční hru roku.

Více informací a další zajímavosti se dozvíte přímo na webu TheGameAwards.com.

Zdroj

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
0
Share