10 zajímavých her na Nintendo Switch eShopu, které pořídíte za zhruba 25 Kč

Na Nintendo Switch eShopu najdete k dnešnímu dni přes 2 400 různých her a začíná být tak čím dál tím těžší se v nich orientovat. Pokud si lámete hlavu s tím, co zkusit dál nebo si jen chcete obohatit knihovnu nějakými indie tituly, připravili jsme pro vás článek s 10 nejlepšími* hrami podle agregačního serveru Metacritics, které právě teď pořídíte za zhruba 25 Kč (1€). Některé hry jsou vybrané z právě probíhající slevové akce, která končí 14. června 2020, a je tak možné, že se ceny časem pravděpodobně změní. Tedy neváhejte a zamiřte rovnou do eShopu!

Downwell

Downwell je jednoduchou, ale velmi chytlavou arkádou, kde ovládáte panáčka, který se propadá bezednou studní plnou příšer. Přitom má speciální boty se zbraněmi, díky kterým si můžete “pročistit” cestu.

War Theatre

Ve hře War Theatre se stanete hrdinou, který skrze singleplayerovou kampaň musí ochránit herní svět Kasalli před zuřící válkou. Titul kombinuje prvky tahových strategií s RPG a nabídne několik desítek úrovní, úkolů a zabaví na dlouhé hodiny.

Flashback

Píše se rok 2142 a vy se s amnézií po útěku z vesmírné lodi ocitáte na Titanu, kolonizovaném měsíci planety Saturn, a za zády máte své únosce, před kterými musíte utéct a najít zpět cestu na Zemi. Tento remaster původního titulu z roku 1992 kombinuje prvky arkády, akce, adventury a dost připomíná DOSového Prince z Persie.

Island Maze

V této puzzle hře budete navigovat kostku skrze 28 nádherně graficky zpracovaných úrovní s cílem získat speciální klíče, dostat se do portálu a uniknout z těchto tajemných ostrovů.

Bury me, my Love

Tato vizuální novela s prvky textových her vypráví příběh syrské uprchlice Noury a jejího manžela Majda, kteří prchají před problémy a podnikají nebezpečnou cestu, aby se dostali do Evropy.

Mars Power Industries

Mars Power Industries je minimalistickou logickou hříčkou, ve které bude vaším úkolem udržet naživu vesmírnou kolonii a dodávat jim potřebné zásoby. Každá ze skoro 100 úrovní se dá vyřešit pouze pomocí 5 tahů.

Bad Dream: Coma

Vzrušující point & click adventura, kde jedinečný minimalistický umělecký styl vytváří nezapomenutelný herní zážitek. Ve hře budete cestovat surrealistickými sny, kde vše závisí na vašich činech. Zemřít sice nemůžete, za to můžete pořádně trpět…

Q-YO Blaster

Tento horizontální shoot ’em up počin je plný zvláštních postav, podivných nepřátel, zbraní a také je silně explozivní. V arkádovém módu můžete projít více jak 10 detailních úrovní a nebo si můžete hraní zpříjemnit s kamarádem v lokální kooperaci.

Mushroom Quest

V hlubokém starobylém žaláři ožila tajemná houba, která k úniku musí posbírat magické krystaly. S pomocí akutnosti se pokuste pokořit všechny úrovně dungeonu, řešte hádanky a hledejte kreativní způsoby k pokoření úrovní. Hra je pro Nintendo Switch v češtině.

Kid Tripp

Skákačka Kid Tripp vás provede více než 20 různými úrovněmi, kde budete sbírat mince, vyhýbat se nepřátelům a pomůžete stejnojmennému hrdinovi uprchnout ze záhadného ostrova.


* Některé hry neměly dostatečné minimální hodnocení na agregačním serveru Metacritics, a tak jsme zprůměrovali všechna dostupná čísla a určili výsledek. Pokud hra neměla na Metacritics ani jedno jediné hodnocení, považovali jsme ho pro účely psaní tohoto článku jako 0.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
18
Share