Aktualizace pro Ring Fit Adventure a je zdarma

Nintendo dnes celkem neočekávaně vypustilo do světa svoji video prezentaci známou jako Nintendo Direct s přídomkem Mini. I přesto, že se má jednat o mini verzi, nabídla poměrně velké množství novinek, které potěší hráče snad napříč celým spektrem. Jednou z novinek byla aktualizace pro velmi oblíbenou fitness hru Ring Fit Adventure.

Hlavní novinkou je režim, ve kterém můžete do rytmu známých skladeb z Nintendo her provádět série cvičebních úkonů mezi které patří tlaky a tahy na Ring Conu, dřepy apod. Zkrátka to, co už znáte z klasického cvičení. Tento režim je podobný různým rytmicko-tanečním hrám jako je např. Dance Dance Revolution. Režim nabízí tři úrovně obtížnosti ve dvou módech (ruce + nohy a střed těla + nohy).  Sada skladeb zahrnuje hudbu ze hry Ring Fit Adventure, Super Mario Odyssey, The Legend of Zelda a Wii Fit.

Druhým novým režim je Jogging ve volném cvičení. Pokud si chcete dát pauzu od cvičení a jen si zaběhat, tento režim je přesně pro vás.

Poslední drobnou novinkou je možnost zvolit si typ hlasu vašeho společníka. Nyní může mít jak mužský, tak ženský hlas. Na výběr je také i několik světových jazyků. Myslím, že také došlo k optimalizaci načítání skóre od jiných uživatelů, které bylo neskutečně pomalé a nyní proběhlo v řádu vteřin.

Doufejme jen, že nový rytmický režim bude postupně obohacen o další skladby z našich oblíbených her zdarma a nedošlo jen k přípravě půdy pro nákupy balíčků hudby v podobě DLC.

Aktualizace je dostupná již nyní a je zcela zdarma.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
10
Share