Aktuální Dream Suite v New Horizons je tak trochu zlý sen

Pokud si pamatujete službu Dream Suite, která byla představena v předchozím dílu série Animal Crossing: New Leaf, asi si vzpomínáte jaké nabízela možnosti. V tomto wellness podniku jste si mohli za drobný poplatek zdřímnout a nechat si zdát sen o jiném ostrově. Živý sen, ve kterém se po daném ostrově můžete projít, inspirovat se a následně se probudit a hrát dál, jak jste zvyklí. Tato herní funkce byla silná především díky možnosti navštívit náhodný ostrov, případně použít filtry pro selekci oblasti nebo přímo použít kód na konkrétní ostrov. Tato funkce se vrací i v nejnovějším díle New Horizons, ale někde po cestě se z ní vyprchalo kouzlo.

Bohužel v novém díle New Horizons, do kterého byla tato funkce přidána v rámci druhé letní aktualizace, se tyto možnosti úplně vytratily a jediná šance, jak nějaký snový ostrov navštívit, je znát konkrétní Dream Code daného ostrova. Nechápu, proč byla možnost filtrování a náhodného výběru odstraněna, protože tím ničí celý koncept snového cestování. Nechci hledat po sociálních sítích jednotlivá čísla. Přátele, které znám, mohu navštívit přímo přes Dodo Airlines, a ty které ne, v rámci snění. Nintendo, Nintendo… na co jste mysleli?

Osobně doufám, že se jen kvůli aktuální pandemii nestíhalo nebo se řeší technické problémy a k přidání náhodného cestování dojde později. Do té doby raději zůstanu u Dodo aerolinek.

2 comments
  1. h0i! sem ted zničehonic zase zavzpomínal na ninty.cz tak mě to odkázalo sem..vím že tahle stránka existuje ale nikdy sem tu nechodil (sry ;( ) no ale chtěl sem se zeptal..za tu dobu co sem kalil na ninty.cz byl strašně populární ten “čet” na boku..co se stalo s těma všema pseudokamarádama co sem tam měl?.. existujou ti lidi ještě..BA DOKONCE!! existuje nějaká četovací czech (.. aha limit)

    1. můžu pokračovat?..hustýýýýýýýý xD..no prostě chtěl sem říct že jestli existuje nějaká czechovací chat alternativa pro nintendo go to the polls fans.. já sem tam vždycky moc rád trolyl a posílál fun related mímz..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
0
Share