Animal Crossing: New Horizons – April Free Update je tu!

V posledním Nintendo Directu byl hráčům Animal Crossing: New Horizon přislíben další bonusový obsah a jak se zdá, nemuseli jsme čekat dlouho. V před několika minuty vydaném videu bylo oznámeno několik zajímavých novinek a událostí.

Na ostrov zavítá zahradník Leif, kterého můžete znát z předchozích dílů hry, se svou pojízdnou zahradnickou prodejnou a nabídne vám co jiného než   zahradnické věci, včetně nových okrasných keříků.

Další starou známou postavou bude Redd, kterého si můžete pamatovat jako prodejce umění. Jolly Redd’s Treasure Travel je název nové atrakce, kde můžete získat reálná umělecká díla. K tomu se také váže vylepšení muzea. Kam jinam tato vzácná díla vystavit než do nové galerie!

Během období od 23 dubna do 4. května bude slavnost Den přírody (Nature Day), což je Animal Crossingová variace na Den Země, který připadá na 22. dubna. Během tohoto období budou k dispozici speciální denní úkoly v aplikaci Nook Miles.

V období mezi 1. a 7. květnem budeme moct oslavit prvního máje oslavou May Day. Pomocí speciální May Day Ticketu poletíte na výlet a možná potkáte starého známého kocoura Rovera.

Další událostí bude Mezinárodní den muzeí, který připadá na 18. května a ve hře potrvá až do konce tohoto měsíce. V muzeu na vás budou čekat zajímavá razítková hra.

Posledním oznámeným svátkem bude Svatební období (Wedding Season) trvající od začátku do konce června. Podle videa budete moct u psa Harveyho aranžovat a vytvářet výroční fotografie. Ve videu lze také spatřit dvojici zručných alpak Reese a Cyruse.

Aktualizace pro hru bude dostupná od 23. dubna 2020

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
14
Share