Bayonetta slaví 10 let soutěží i poděkováním

29. října 2009, tedy před deseti lety, byl v Japonsku vydán první díl dnes již kultovní klasiky Bayonetta. Za to desetiletí se stalo poměrně dost – původně hra vyšla na konkurenční platformy, už od druhého dílu se ale série stala významnou Nintendo exkluzivitou a své místo dostala dokonce i v populární bojovce Super Smash Bros. Toto výročí využil režisér Hideki Kamyia, aby poděkoval všem fanouškům a podporovatelům:

Tisíceré díky všem, kteří jste Bayonettu podporovali v uplynulých deseti letech. Dnešek je pro mně důležitým okamžikem, to vše díky vaší ohromné lásce.

Bayonetta byl můj úplně první projekt v PlatinumGames a šel jsem do něj s velkým cílem – vytvořit co nejlepší akční hru, jakou dokážu. S touto myšlenkou jsem dal do hry svoje maximum.

Teď, když se ohlédnu na dny vývoje, vidím vrcholy i údolí, dobré časy i ty horší. Ale náš tým držel po celou tu dobu pospolu, pracující jako jeden muž a díky tomu jsme dokázali něco neskutečného.

Všem, kteří někdy přišli do styku se sérií Bayonetta a všem fanouškům, kteří nám pomohli dostat se až sem: děkuji z celého srdce.

Doufám, že budete sledovat Bayonettina dobrodružství a podporovat ji i nadále ještě spoustu let.

Hideki Kamyia

PlatinumGames k tomuto výročí také vytvořili speciální art.

Současně také pořádají soutěž na svých sociálních sítích, kde můžete vyhrát speciální merch či podepsanou limitovanou edici hry. Více informací najdete na oficiální stránce.My se samozřejmě přidáváme ke gratulantům a přejeme Bayonettě všechno nejlepší v nadcházejících letech. Konec konců právě druhý díl je jednou z her, ke které se rádi vracíme. Také ale doufáme, že nadělovat se bude i ve formě ohlášení informací a třeba i data vydání trojky, ale na to si možná ještě budeme muset chvíli počkat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
1
Share