BEN 10: Power Trip – Populární animovaná série ožívá

Společnost Cenega Czech s.r.o. ve spolupráci se společností Bandai Namco Entertainment představuje zcela novou videohru z ikonické dětské franšízy. Toto zcela nové dobrodružství sledujte příběh Bena, který se spojí s dlouholetým rivalem Kevinem ve snaze porazit zlou čarodějnici Hex. Hra Ben 10: Power Trip bude v prodeji od 9. 10. 2020 na PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.

Děj hry Ben 10: Power Trip se odehrává v animovaném světě Bena Tennysona, kde Ben využívá svůj Omnitrix k přeměně sama sebe v jiná stvoření a záchraně světa. Hra vypráví unikátní příběh, kde musí Ben odhalit pravdu skrytou za 4 mysteriózními krystaly, které hrozí převzetím vlády nad jeho světem. Hráči budou mít možnost přeměňovat se v mocná stvoření a společně bojovat s hrůzostrašnými nepřáteli v tomto kooperativním dobrodružství.

Ben 10 je milovaná dětská franšíza a my jsme více než nadšeni, že vytváříme hru s těmito postavami”, říká Terry Malham, CEO studia Outright Games. “Naše dlouhodobá spolupráce s Cartoon Network nám dovolila s tímto titulem učinit velké kroky kupředu a vytvořit tak hru, která potěší fanoušky Ben 10 a jejich rodiny, kteří budou mít možnost užít si toto zcela nové dobrodružství společně.” dodává.

Hra Ben 10: Power Trip bude v prodeji od 9. 10. 2020 na PlayStation 4, Xbox One a Nintendo SwitchPro více informací o hře navštivte oficiální stránky hry zde.


Zdroj: Tisková zpráva, Cenega Czech s.r.o

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
0
Share