Blíží se vydání hry Monster Tale na Nintendo Switch?

Společnost Majesco Entertainment oznámila, že chystá vydání populární hry Monster Tale, kterou si mohli hráči před několika roky zahrát na kapesní konzoli Nintendo DS. V tuto chvíli víme, že hra se chystá pro “moderní herní systémy” a není tak stoprocentně jisté, jestli hra skutečně na Switch dorazí. Nicméně vzhledem k tomu, že Nintendo Switch je nejnovější konzolí a první vydání se uskutečnilo také v rámci Nintendo rodiny, nemělo by vydání snad nic bránit.

Po deseti letech, během kterých došlo k oznámení vydání přepracované verze pro Nintendo 3DS (Monster Tale Ultimate) a jejímu následnému zrušení, tak hráči znovu prožijí dobrodružství mladé dívky Ellie a jejího kamaráda-obludku Chompa, které v sobě snoubí prvky logických plošinovek a pet managementu. Ve společné snaze musí Ellie a Chomp zastavit proradného Kid-Kingse, vrátit svět do rukou obludek a vrátit Ellie domů.

V době vydání hra sklidila velmi vřelé přijetí a dobové recenze hře udělily hře nadprůměrné hodnocení. Na serveru Metacritic má dnes hra agregované hodnocení 79.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
12
Share