Blizzard spokojený s Diablem na Switchi, otevřený pro další spolupráci

Diablo III: The Eternal Collection patřilo k těm nejlepším hrám, co minulý rok vyšly na Switch. Framerate s přehledem porážel předchozí generaci, žádný obsah tu nechyběl, dokonce jsme dostali pár exkluzivních bonusů navíc. V nedávném rozhovoru pro GamesBeat se J. Allen Brack, aktuální prezident Blizzard Entertainment, rozpovídal i o Switchi a možnosti vydání dalších her.

“Není to vtip. Přemýšlíme o Switchi jako o další platformě. Má unikátní vlastnosti, které Xbox a Sony nemají. Nikdy nepřestaneme přemýšlet nad tím, které hry by na tomto typu konzole dávaly smysl.”

Brack také mluvil o vydání Diabla III.

“Jsme velmi spokojení. Nintendo bylo skvělým partnerem. Jsme fanoušci této platformy, fanoušci Nintenda a jejich IP, fanoušci Switche. Je to skvělá platforma a je zábava na ní hrát. Objevily se na ní různé hry, které jsou skvělé. Podíl na tom má láska k Nintendu, také myšlenky, že Diablo by na této platformě bylo skvělé. Jsem rád, že jste si ho užili. Já jsem byl nadšený.”

My doufáme, že nezůstane pouze u slov a brzy se dočkáme dalších her. Smysl nám dává karetní hra Hearthstone a Střílečka Overwatch. Jsou nějaké další hry, které by podle vás měl Blizzard přinést na Switch?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
30
Share