Bojujte za svou oblíbenou Ninja Želvu v nadcházejících Splatfestech

Tento květen se ve hře Splatoon 2 pro Nintendo Switch uskuteční vůbec první turnajový Splatfest, ve kterém se rozhodne, který z ikonických Ninja želv je mezi fanoušky nejoblíbenější. Hráči si budou ve třech kolech hlasovat, který hrdina s krunýřem z nadcházejícího seriálu od Nickelodeonu, Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles, je ten nejlepší. Bude to Raphael, Leonardo, Donatello nebo Michelangelo?

Aby se hráči mohli zúčastnit, nebude od nich vyžadováno objednat pizzu, skočit na skateboard nebo zachránit město před armádou maskovaných ninjů… stačí si počínaje 28. dubnem zvolit svého favorita pouhou návštěvou Inkopolis Square ve hře. První ze tří Splatoon 2 Splatfestových turnajů proti sobě postaví Rafaela proti Leonardovi a bude se konat od 5. do 6. května. Druhý turnaj, kde se utká Michelangelo a Donatello proběhne 12.-13. května a velké finále, kde se proti sobě utkají vítězové předchozích dvou kol, si budeme moct užít 19.-20. května. Kompletní rozvrh naleznete níže:

  1. kolo: Raph vs. Leo
    5. května (sobota) 16:00 CEST – 6. května (neděle) 16:00 CEST
  2. kolo: Mikey vs. Donnie
    12. května (sobota) 16:00 CEST – 13. května (neděle) 16:00 CEST

FINÁLE: 19. května (sobota) 16:00 CEST – 20. května (neděle) 16:00 CEST

Splatfest je opakovaná online soutěž ve hře Splatoon 2, kde si hráči vyberou jednu ze dvou stran – v tomto případě jejich oblíbenou želvu ninja. Jakmile si hráč zvolí tým, dostane ve hře tričko pro svoji postavu s obrázkem podle své volby, které jeho postava může hrdě nosit během zuřivých online bitev v Turf War. V módu Turf War je cílem hráčůpokrýt co nejvíc plochy svým inkoustem ve hrách 4 proti 4. Tým, který takto „zabere” největší území vyhrává. Klíčem k vítězství je týmová práce a taktické přeskakování mezi olihní a humanoidní formou.

Na konci každého Splatfestu se sečtou všechny body a jeden tým bude korunován vítězem. Podle toho, jaký Splatfest rank hráči získají, dostanou Super Sea Snails, speciální herní měnu, která se hodí pro maximální přizpůsobení vybavení. Kvůli novému turnajovému formátu si hráči tuto odměnu musí vyzvednout nejpozději do úterý hned po konci každého kola. Splatfesty jsou otevřené pro všechny majitele Nintendo Switch, kteří mají hru Splatoon 2 a internetové připojení.

Nová série od Nickelodeonu, Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles, sleduje bratrstvo želvích ninjů během jejich objevování nových schopností a setkání s mystickým světem, o kterém ani netušii, že se skrývá v ulicích New Yorku. 2D animovaná série se poprvé objeví během letošního roku na americké TV stanici Nickelodeon. Pro víc informací navštivte http://www.nick.com/rise-of-the-teenage-mutant-ninja-turtles/.

Ikonické postavy z nadcházejícho animovaného seriálu, Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles se stanou součástí vůbec prvního turnajového Splatfestu ve hře Splatoon 2 pro Nintendo Switch. Od 5. května bude v rukou hráčů rozhodnout, který hrdina s krunýřem je ten nejlepší. Nový 2D animovaý serial Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles se objeví během letošního roku na americké televizi Nickelodeon. 31. března byl německý tým Gucci Gang korunován titulem mistral Evropy a bude soutěžit ve Splatoon 2 světovém šampionátu 11. – 12. června v Los Angeles.


Zdroj: Tisková zpráva, ConQuest entertainment a.s

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Related Posts
Total
8
Share