Muzeum

Brewster brzo otevírá!

Včerejší prezentace Nintendo Direct odhalila mnoho zajímavých novinek. Jednou z nich bylo oznámení další plánované, volně stáhnutelné aktualizaci do populární hry Animal Crossing: New Horizons. Tato hra slavila mimořádný úspěch s více než 30 miliony prodaných kopií. Hra byla od prvních dnů podporována dodatečným obsahem. Díky němu

Poslední větší aktualizace hry byla dostupná v březnu tohoto roku, kdy hráči mohli získat speciální předměty k 35 výročí Maria. Od té doby se nic většího neobjevilo až do této chvíle. Příští měsíc, v zatím neupřesněný den, bude odvysílána Nintendo Direct prezentace zaměřená pouze na tuto hru a následně další měsíc vypustěna aktualizace.

The perfect temperature to draw out the taste…is 175.38 degrees…Here you are.”

Brewster v Animal Crossing: New Leaf

Z teaseru je už nyní jasné, že do hry přibude dlouho očekávaná postava baristy Brewstera a jeho kavárny. Kavárna se nachází uvnitř muzea, které vede starý Blathers. Na více informací si hráči počkají do příštího měsíce. Vzhledem k tomu, že aktualizaci bude věnována samostatná prezentace, nebude Brewster jedinou chystanou novinkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
0
Share