Česká hra Jim Is Moving Out září na eShopu

Zažijte dobrodružství jako žádné jiné. Vydejte se společně s kamarády Jimem a Joem na dobrodružnou cestu přes všechny kouty světa, překonávejte důmyslné hádanky, sbírejte gramofonové desky a odemykejte si nové úrovně i experimentální herní módy.

Jim is Moving Out! je na fyzice postavená hra pro Nintendo Switch a PC, ve které s pomocí klávesnice či gamepadu navigujete Jimův křehký byt úrovněmi v několika prostředích a snažíte se všechno vybavení dostat do cíle s minimální mírou poškození. Posouvejte, naklánějte, zvedejte, opatrně snášejte – je pouze na vás, jakou manipulací dostanete byt a jeho vybavení přes překážky v jednom kuse.

Jimova cesta začíná ve městě, pokračuje přes džungli, zaoceánskou loď a poušť až do města budoucnosti. Každé prostředí i úrovně v něm nabízí odlišné druhy překážek a hádanek, jejichž překonání vyžaduje opatrnost, někdy i rychlost, ale vždy nápaditost a přesnost. Stačí špatný pohyb a byt je na trosky. Jim is Moving Out! lze hrát v jednom či v kooperaci dvou hráčů a postup vpřed se odemyká sbíráním gramofonových desek, které rovněž otevírají přístup do dalších miniher včetně Deathmatche, Časovky nebo experimentální Laboratoře, kde platí poněkud jiná herní pravidla. Jim is Moving Out! vzešla z originálního Ludum Dare projektu Bohdana Taraby, který se na konto pozitivního ohlasu pustil do vývoje plnohodnotného titulu ve spolupráci se zkušeným pražským studiem Cinemax Games (The Keep, Rytmik Ultimate, Numen a další)

Jim is Moving Out! vychází pro Nintendo Switch 19. července 2019 za $14.99 / € 12,99 / £ 11.99 / 299 Kč.


Zdroj: Tisková zpráva, CINEMAX s.r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
0
Share