Co říká ředitel PlatinumGames o Astral Chain

Nintendo a PlatinumGames opět spojují síly, aby nám přinesli exkluzivní titul, tentokrát úplně nové IP Astral Chain. Od vydání nejsme příliš daleko – hra vyjde už 30. srpna. Ředitel PlatinumGames Atsushi Inaba se v souvislosti s oznámením hry na posledním Nintendo Directu podělil o pár vět.

Spolu s dnešním Nintendo Directem vám my všichni z PlatinumGames s velikou hrdostí představujeme náž poslední projekt: ASTRAL CHAIN, vzrušující synergickou akční hru pro Nintendo Switch. Na ASTRAL CHAIN pracujeme už delší dobu, ale až doteď jsme museli vše držet pod pokličkou. Teď už ale bylo oznámeno, že ani nebudete muset příliš dlouho čekat – hra na Nintendo Switch dorazí už 30. srpna! Jsem si jistý, že někteří z vás jsou překvapeni, že úplně nový titul od PlatinumGames vyjde tak brzy!

Nápad na ASTRAL CHAIN nevzniknul v hlavě nikoho jiného než je Takahisa Taura, hlavní designér NieR:Automata. Taura a jeho tým složený z veteránů PlatinumGames klasik jako je Bayonetta nebo NieR:Automata tvrdě pracovali na tom, aby jeho myšlenky přenesli do reality v ASTRAL CHAIN, jeho režisérském debutu. Taura samozřejmě není na poli akčních her žadným nováčkem, i tak ale sám sebe překonával s novou synergickou akcí se dvěma postavami.

ASTRAL CHAIN vás přivede do výrazné kyberpunkové metropole blízké budoucnosti a představí postavy, které navrhl Masakazu Katsura, známého např. z anime a mangy jako ZETMAN či Video Girl Ai.

V neposlední řadě zmíním, že týmu se dostalo supervize a vedení od Hideki Kamiya, abychom se ujistili, že ASTRAL CHAIN bude dostatečně dobrý a speciální, tak jak fanoušci akčních her od PlatinumGames očekávají.

Doufám, že se ke mě všichni připojíte v očekávání na tento vzrušující nový titul od našeho nadějného režiséra. Věřím, že si ho užijete.

Atsushi Inaba
Ředitel studia
PlatinumGames Inc.

My se k panu Inabovi samozřejmě přidáváme a budeme se těšit na 30. srpna. Tak trochu ale doufáme, že hra bude k dispozici i ve speciální limitované edici… Jak se ASTRAL CHAIN líbí vám? Plánujete si hru pořídit?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
21
Share