Starlink: Battle for Atlas fanouškům série Star Fox není třeba připomínat. Ubisoft se po úspěšném crossoveru Mario+Rabbids: Kingdom Battle pustil do dalšího a na Switchi jsme se tak oproti verzím na ostatní platformy dočkali pár misí navíc. A hlavně tedy Foxe jako pilota i s legendární stíhačkou Arwing. Že Star Fox je pro tuto hru to pravé pochopil i Ubisoft po zjištění, že kolem poloviny všech prodaných kusů je právě pro Nintendo Switch. 30. dubna tedy vychází velká bezplatná aktualizace Crimson Moon, ve které my, Switchaři, budeme mít zase něco navíc. Na co se tedy můžeme těšit?

Závodění

Před minulou E3 se šuškalo o Star Fox Grand Prix, což měla být samostatná závodní hra s postavami z tohoto univerza. Ačkoliv k oznámení této hry nedošlo, závodů s Foxem & spol. se přeci jen dočkáme. Závodění je jednou z nejoblíbenějších akcí na Karmínovém Měsíci. Zazávodit si budeme moct proti nejnebezpečnějším pilotům v galaxii. Ale pozor, vyhnanci nehrají vždy podle pravidel!

Crimson Colosseum

Vyhnanci provozují také pozoruhodné koloseum, kde se ti nejodvážnější z Atlasu mohou postavit proti vlnám nepřátel. Vyzkoušejte, jestli se dokážete stát “šampionem vyhnanců”.

Zátah na zločince

Existuje seznam těch největších kriminálníků, kteří chtějí využít Karmínového Měsíce ke způsobení zkázy celého systému Atlas. Jednoho po druhém dostaňte a získejte odměnu.

Honba za Nebeskou Kovadlinou

Pomožte Expedici odhalit další tajemství Atlasu. Prozkoumejte kolébku prastaré civilizace, dešifrujte jejich kódy a najděte, kde se ukrývá záhadná Nebeská Kovadlina.

Lakovna

Za své úsilí budete moct získat speciální měnu, za kterou si můžete nechat nalakovat své lodě dle libosti.

Nové Star Fox mise

Do týmu hratelných postav se přidávají Falco Lombardi, Peppy Hare a Slippy Toad, aby učinili přítrž poručíkům Star Wolfa. Andrew, Pigma a Leon už si na vás brousí zuby v sérii nelehkých misí.

PC verze a další obsah

Kromě zmíněného se objeví další placený obsah – 5 nových pilotů, tři lodě a 11 zbraní. Současně také vyjde PC verze, které nebude chybět žádný obsah oproti konzolím až na Star Fox tým a jejich mise.