Ačkoliv Nintendo E3 Direct neobsahoval zdaleka všechno, co bychom si představovali, kromě Super Smash Bros. Ultimate ale přeci jen ukázal i něco dalšího. Třeba informace o chystaném příběhovém DLC pro Xenoblade Chronicles 2. Pojďme si shrnout, co všechno o chystaném rozšíření zatím víme.

Příběh Xenoblade Chronicles 2: Torna ~ The Golden Country se odehrává 500 let před událostmi v Xenoblade Chronicles 2. Aegis Malos ničí všechno kolem sebe a malá skupina spolu s Aegis Mythrou se ho snaží zastavit. Zatímco hlavní hra je příběhem Rexe a Pyry, tady jsou hlavními aktéry Jin s Lorou a Amalthus s Mythrou.

Dále nás čeká:

  • Nový svět – království Torna a jeho okolí
  • Vylepšený bojový systém, který odráží změny ve způsobu vyprávění a umožní ovládat i samotné Blade
  • Nová hudba, na které se podílí skladatelé a umělci z hlavní hry, včetně Yasunori Mitsudy
  • Dostupné pro všechny majitele Expansion Passu 14. září 2018
  • K dispozici bude i fyzické vydání, které bude obsahovat kód na Expansion Pass a to 21. září 2018. Pokud tedy Expansion Pass již máte, fyzické vydání si kupovat nemusíte. Pokud Expansion Pass nevlastníte a máte rádi krabičky, s jeho zakoupením počkejte.

 

Na závěr už nezbývá dodat, že jsme opravdu natěšení. Pokud jste ještě nehráli Xenoblade Chronicles 2 a váháte nad koupí, doporučujeme přečíst si naši recenzi.