COLLECTION of SaGa FINAL FANTASY LEGEND

Společnost SQUARE ENIX dnes ohlásila celosvětový prodej COLLECTION of SaGa FINAL FANTASY LEGEND pro Nintendo Switch. V této digitální kolekci si hráči užijí první tři uznávané tituly SaGa série – THE FINAL FANTASY LEGEND, FINAL FANTASY LEGEND II, and FINAL FANTASY LEGEND III. Kolekce zachovává kouzlo původních originálních her, které byly před třiceti lety natolik výjimečné, a nabízí dobrodružství pro oddané fanoušky ale i nováčky.

COLLECTION of SaGa FINAL FANTASY LEGEND je skvělým úvodem do klíčové série vytvořené Akitoshi Kawazu, včetně prvního dílu SaGa, THE FINAL FANTASY LEGEND který byl oficiálně vydán pro Game Boy v roce 1990. Fanoušci RPG si mohou užít věrnou předělávku těchto klasických 8-bitových titulů v nostalgickém, průkopnickém dobrodružství ve světě fantazie. Budou bojovat s příšerami, prozkoumávat města a procházet klasickými dějovými liniemi. Sbírka navíc přináší několik úprav, nové funkce pro zlepšení herního zážitku, včetně zvýšení rychlosti postav, nastavitelného zvětšení obrazovky, režim retro zobrazení, nostalgickou hudbu a ilustrace.

V této aktualizované kolekci si hráči mohou vychutnat také speciální výroční píseň Across the “Sa・Ga” vytvořenou Kenji Ito, osm rozdílných herních tapet a možnost hrát s japonským nebo anglickým textem. THE FINAL FANTASY LEGEND byla vůbec první RPG vytvořená pro Game Boy a na počest toho mohou hráči odpojit Joy-Con™ ovladače, otočit konzoli svisle a hrát pomocí tlačítek na displeji, aby došli k autentickému zážitku jako na systému Game Boy.

COLLECTION of SaGa FINAL FANTASY LEGEND je nyní k dispozici digitálně pro Nintendo Switch.


Zdroj: Tisková zpráva, Cenega Czech s.r.o

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Related Posts
Total
6
Share