Crysis Remastered nakonec na Switch v červenci opravdu vyjde

AKTUALIZACE 12.7.2020 15:31 – Aby těch zmatků nebylo málo, Crytek na své sociální síti Twitter uvedl, že i přesto, že byly ostatní platformy odložené, Nintendo Switch verze stále vyjde slibovaného 23. července 2020. Zdá se, že se hra grafických vylepšení tedy nedočká a fanoušci se budou muset spokojit s gameplay záběry, které už pravděpodobně viděli.


AKTUALIZACE 1.7.2020 18:07 – Crytek na svém twitterovém účtu zveřejnil informaci, ve které oddaluje zveřejnění prvních gameplay trailerů a zároveň tím oddaluje i vydání hry. Původní datum vydání, 23. července, se tedy nově nekoná a musíme si počkat na více informací později tento rok. Studio na poslední chvíli oznámilo odklad z důvodů reakcí fanoušků na leaknutý trailer. Ti si stěžují hlavně na zastarale vypadající grafiku, chybějící přídavný obsah a cenu. Společnost dále uvedla, že si velice cení zpětné vazby a bude pokračovat na tom, aby hru co nejvíce vylepšila. Předobjednávky zůstanou u Nintendo Switch verze hry spuštěné, u ostatních platforem se rovněž posouvají na neurčito. O dalším vývoji vás budeme informovat.


AKTUALIZACE 1.7.2020 15:57 – K plnému oznámení má dojít sice až dnes v 18:00, ale už i Nintendo samo zveřejnilo kartu hry na svém eShopu. K vidění je tak trailer zachycený přímo z Nintendo Switch konzole a také atraktivní cenovka – hru pořídíte za 749,- Kč nebo za 29,99 EUR.

Zdroj


ORIGINÁLNÍ ČLÁNEK – Fanoušky oblíbená střílečka od společnosti Crytek v enginu CRYENGINE je zpět! Crysis Remastered nabídne akční hraní, sandboxový svět a strhující epické bitvy, které jste v prvním vydání tak milovali – nyní s remasterovanou grafikou optimalizovanou pro hardware nové generace a vůbec poprvé i pro Nintendo Switch! Během 1. července se můžeme těšit na první gameplay záběry, které budou přestaveny skrze oficiální YouTube kanál. Titul by pak měl pravděpodobně vyjít 23. července 2020.

Herní vlastnosti

  • Oblečte si výstroj: Nanooblek nabízí rychlost, sílu, ochranu i maskování a umožňuje kreativní přístup ke všem druhům boje.
  • Adaptujte se: V neustále se měnícím prostředí musíte přizpůsobit svou taktiku, abyste převládli na všech bojištích, od zamrzlé džungle až po mimozemské lokace.
  • Zvolte si zbraně: Obrovský arzenál modulárních zbraní poskytuje nebývalou kontrolu nad herním stylem, s nabídkou od experimentálních zbraní až po ty mimozemské.
  • Zvítězte: Realistická nepřátelská AI vyžaduje strategický a flexibilní herní styl. Nové výzvy – včetně boje ve stavu beztíže – vyžadují, aby byli hráči proaktivní a šli do ofenzívy.
  • Prozkoumávejte: Zvolte si svou vlastní cestu otevřeným světem Crysis, ničte překážky, používejte vozidla a využívejte samotné prostředí proti svým nepřátelům.

Zdroj

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Related Posts
Total
1
Share