Detaily ohledně komplexního procesu vývoje a datum vydání adventury Trüberbrook odhaleny

Přijeďte se podívat do mysteriózního šedesátkového sci-fi světa Trüberbrooku už 12. března, kdy hra vyjde digitálně pro PC. V dubnu Trüberbrook zavítá i na konzole. Digitálně půjde zakoupit na PlayStation 4, Nintendo Switch a Xbox One 17. dubna. Ani sběratelé nepřijdou zkrátka, fyzické vydání s 24 stránkovým průvodcem jde do prodeje o dva dny později, tedy 19. dubna.

Díky svému unikátnímu vizuálnímu stylu, německému šarmu a strhujícímu příběhu na způsob Městečka Twin Peaks či Akta-X je Trüberbrook skvělou moderní adventurou pro milovníky žánru a potěší všechny, kdo hledají neobvyklý umělecký směr. Tato hra byla financovaná pomocí Kickstarteru, a to za 30 hodin, celkem se vybralo více než 200 000 dolarů.

Ručně modelovaná krajina

Jedna z nepřehlédnutelných předností Trüberbrooku je jeho unikátní vizuální styl. Všechna prostředí ve hře jsou celá ručně vyráběná – tedy vyrobená s použitím skutečných rukou. A prstů. A lepidla. Podívejte se, jak je vývojáři vytvářeli, kousek po kousku. Každičký detail je modelovaný na míru:

Modely byly po vytvoření digitalizovány využitím techniky fotogrammetrie a později zjednodušeny pro rendering v reálném čase. Každá scéna byla zpracovávaná zvlášť se skutečným, fyzicky přítomným osvětlením. To umožnilo vývojářům lépe simulovat různé denní doby nebo počasí. Změna roční doby byla také možná pouhou úpravou těchto setů – třeba miniaturními sněhovými vločkami, vážně!

Každá varianta těchto malých modelů byla vyfocena a aplikována na digitální modely. Pomocí různých nástrojů byly do prostředí přidány postavy, digitálně zpracované osvětlení a stíny zpracovávané v reálném čase. Díky tomuto způsobu se detailní low poly modely skvěle hodí k digitálním postavám. Každá úroveň byla dokončená přidáním efektů jako jsou odrazy světla, částicové efekty a hloubka ostrosti.

O Trüberbrooku

Trüberbrook je vzrušující mysteriózní sci-fi adventura. Dopřejte si dobrodružnou dovolenou v paralelním vesmíru v roce 1960! Sci-fi záhada s ručně vyráběnou krajinou čeká jen na vás.

Představte si, že jste na dovolené v Evropě na konci šedesátých let. Teď si představte, že jste americký vědec Hans Tannhauser. Ano, to je ve hře vaše jméno. Když už jsme v tom, představte si Trüberbrook, odlehlé městečko na hustě zalesněném německém venkově v období studené války. Protože tam jste se najednou ocitli po tom, co jste dorazili na tento kontinent. Ale koho to zajímá, tento výlet jste vyhráli v loterii! Teda, aspoň to tak vypadá. Ale nebojte, místo odpočinku se možná nachomýtnete k záchraně světa…

Vlastnosti:

  • Napětí, záhady, tajemství! Konec konců, je to sci-fi mysteriózní adventura pro jednoho hráče. Chceme, abyste se dobře bavili!
  • Přidejte se k Americkému studentovi Tannhauserovi, cizinci na zvláštním místě
  • Děj se odehrává na Německém venkově během studené války na konci šedesátých let
  • Inspirováno díly jako Městečko Twin Peaks, Akta-X, Stranger Things a Star Trek
  • Ponořte se do univerzálních témat jako láska, přátelství, věrnost, poznání sebe sama a dinosauři
  • Ručně vyráběná miniaturní krajina!
  • Anglický a německý dabing
  • Atmosférický soundtrack, který vás dostane do správné nálady
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
6
Share