Dnes vyšel Outlast 2 spolu s novým herním režimem

Red Barrels, nezávislé studio, které se specializuje na prvotřídní akční survival hororové hry, dnes vydala hru Outlast 2 na Nintendo Switch. Spolu s ní hra disponuje i zbrusu novým příběhovým herním módem, který si hráči jiných platforem mohou stáhnout jako zdarma stažitelný update.

Outlast 2 je zvráceným a vyšinutým pohledem do nitra lidské mysli s cílem odhalit co nejvíce strachu a tajemství! Existuje ve stejném univerzu jako předešlý díl, Outlast a jeho DLC Outlast: Whistleblower. V tomto pokračování se představí Sullivan Knoth a jeho následovníci, kteří zanevřeli nad civilizací, aby mohli poskytout život Temple Gate, městu tak skrytému a tajemnému, o kterém se člověku zdá v jeho největších nočních můrách. Knoth a jeho stádo oveček se připravují na konec našich dnů, apokalypsu a utrpení a hráč je vhozen přímo doprostřed těchto nepokojů.

Ve hře hrajete za postavu Blake Langermanna, kameramana pracujícího pro svou manželku Lynn. Oba jako investigativní novináři se vydáváte prozkoumat záhadné úmrtí neznámé těhotné ženy do pouště v Arizoně. Po cestě se však stane neštěstí a tam celý náš příběh začíná. Nový příběhový režim vám umožní si hru procházet s méně nepřáteli, abyste měli více času na prozkoumávání a mohli se tak mnohem více ponořit do děje.

Outlast 2 je od dnešního dne k dostání na Nintendo Switch eShopu za cenu 749 Kč, předešlý díl pak spolu s DLC v balíčku Outlast: Bundle of Terror pořídíte za 499 Kč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Related Posts
Total
1
Share