DOOM Eternal na Switch odložen!

Společnost Cenega Czech s.r.o. ve spolupráci se společností Bethesda Softworks oznamuje, že došlo k odložení data vydání akční FPS hry DOOM Eternal od studia id Software. Hra DOOM Eternal bude v prodeji od 20. 3. 2020 na PC, PlayStation 4 a Xbox One v několika edicích. Datum vydání verze na Nintendo Switch bude oznámeno později.

Slovy studia id Software: “Po celou dobu vývoje DOOM Eternal bylo naším cílem vytvořit hru, která předčí veškerá očekávání hráčů. Abychom se ujistili, že budeme schopni zprostředkovat ten nejlepší možný zážitek, rozhodli jsme se pro posunutí vydání hry o několik měsíců na březen 2020. Jsme si vědomi faktu, že mnoho fanoušků bude zpožděním zklamáno, nicméně jsme si jisti, že DOOM Eternal přinese takový herní zážitek, na který si stojí za to počkat.

Dále bylo oznámeno, že nový herní mód Invasion Mode, který hráčům umožní vstoupit do hry jiného hráče jako hratelný démon, bude zpřístupněn všem majitelům hry krátce po vydání hry jako bezplatný update. Hra DOOM Eternal od legendárního studia id Software je přímým pokračováním cenami ověnčeného bestselleru DOOM z roku 2016. Zažijte ultimátní kombinaci rychlosti a síly, zatímco si budete razit cestu napříč dimenzemi s využitím nového soubojového systému z první osoby.


Zdroj: Tisková zpráva, Cenega Czech s.r.o

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
9
Share