Dragon Quest Builders 2 Season Pass – Pro notorické stavitele

Že je první, a hlavně druhý díl Dragon Quest Builders 2 úžasnou stavitelskou hrou není pochyb, o tom už jsme ale několikrát psali. Některým ale ani množství nových plánů, materiálů a předmětů k vyrobení, které dvojka přidala, nemusí stačit, proto se teď chci zaměřit na Season Pass, který náruživým stavitelům přidává další možnosti v celkem třech doplňkových balíčcích.

Hotto Stuff Pack

Kdo hrál nedávnou vydaný Dragon Quest XI S: Echoes of an Elusive Age – Definitive Edition nejspíš bude obeznámen s Hotto Steppe. Jde o oblíbený odpočinkový rezort, kam jezdí nabrat síly unavení cestovatelé z celého světa. Tento balíček přidává více než 40 plánů na výrobu předmětů v Hotto stylu, aby obyvatelé vašeho Isle of Awakening měli kde odpočívat. Některé nové předměty vyrobíte jen z nových materiálů, které můžete snadno získat na nově zpřístupněných ostrovech. Pro hráče jedenáctého Dragon Questu je tohle DLC skoro nutnost.

Aquarium Pack

Kdo miluje ryby a dokáže v některých hrách strávit hodiny stavěním akvárií, ten se zase najde tady. Vaše postava se tu naučí ulovit a chovat 40 různých druhů ryb. Ty pak můžete umístit do svého akvárka a kochat se jimi. Dál nechybí nový rybářský prut, oblečení a další možnosti přizpůsobení.

Modernist Pack

Tento balíček je asi největší s více než 70 plány. Díky nim budete moct postavit moderní budovy, vybavení, a dokonce i luxusní hotel. Nechybí ani nové oblečení a také několik nových účesů pro vašeho hrdinu.

Tohle snad ani nejde tradičně hodnotit, protože nejde o rozšíření přidávající nové módy či příběh, ale obsah. Toho je v Season Passu opravdu hodně a pokud to se stavěním myslíte vážně, rozhodně si ho nenechte uniknout. Asi každý si tu najde něco, co by se mu mohlo opravdu líbit, ať už jde o možnosti přizpůsobení vašeho hrdiny, nové stavby a jejich vybavení nebo třeba možnost chovat ryby. Obzvlášť pokud jste hráli nedávno vydaný jedenáctý díl hlavní série, budete mít dost důvodů k radosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
13
Share