E3 2017: Ubisoft představuje Just Dance 2018

Pokud se z Ubisoftí konferenci samo o sobě nestane velkolepá show, můžete si být jistí, že když se na pódiu objeví tanečníci, v nelogických a vtipných kostýmech, tancující na klasické nebo populární písničky, pak je o pořádnou show postaráno. Ubisoft totiž právě představuje devátý přírůstek do hlavní série her Just Dance. Nový titul s označením Just Dance 2018 vyjde 26. října a bude dostupný na XONE, PS4, Wii U, X360, PS3, Wii a také na Nintendo Switch. Mezi novými písničkami se objevují takové pecky jako 24K od Bruno Marse, Bubble Pop! od korejské zpěvačky Hyuna nebo The Way I Are (Dance With Somebody) od Bebe Rexha či Automaton od Jamiroquai.

Mezi známé herní módy patří Just Dance – tancování na libovolnou písničku dle výběru a to v kooperativním nebo kompetitivním režimu. Dále je to přístup k digitální platformě Just Dance Unlimited na bázi měsíčních poplatků, která obsahuje přes více než 300 písniček ze všech JD her. Hra bude mít nový vzhled a pravděpodobně i novou hudbu, přidanou novinkou jsou drobné designové změny, přidané počítadlo kalorií nebo třeba denní výzvy. Na Nintendo Switch se také objeví nový herní mód pro děti – Kids Mode. Tam bude zpočátku 8 choreografií i pro ty nejmenší a díky speciálním postavičkám, videím apod. bude motivovat ke zdravému životnímu stylu, k tanci. Aby pořád neseděli u těch počítačů!

Vrací se také legendární multiplayerový mód World Dance Floor – kde se můžete v kooperativním nebo kompetitivním režimu utkat s hráči kolem celého světa. A poprvé bude tzv. cross-platformový, takže spolu budou hráč všichni hráči napříč konzolemi, které tento mód podporují. Vývojáři mysleli i na ty, kteří nemají např. dostatek ovladačů Joy-Con k hraní. Stejně jako ve verzích minulých budete moci použít své mobilní telefony se systémem iOS nebo Android stejně jako ovladače a zapojit se do hry.

Oproti výše zmíněným novinkám přináší Nintendo Switch verze nový mód s názvem Double Rumble. V tomto módu bude zpočátku 5 choreografií, kde bude třeba vůbec poprvé vzít oba dva ovladače, každý do jedné ruky a pomocí jemných vibrací v Joy-Con ovladačích a HD Rumble si budete moci vychutnat každou vteřinu písničky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
1
Share