E3 2018: Ubisoft si v Taiwanu nechal ohodnotit dvě deskové hry

Ubisoft možná plánuje předělání dvou deskových her společnosti Hasbro na Nintendo Switch. Nebylo by to vůbec divné, obě dvě hry jsou již vydané pro konkurenční konzole a pro PC, jsou tedy hotové, plně připravené k případnému vydání. Jde o deskové hry Risk, kde prokážete své taktické schopnosti a Trivial Pursuit, kde zase potrápíte mozek svými vědomostmi. Co myslíte, představí je Ubisoft na své pondělní konferenci?

Risk

V Risku se vtělíte do role jednoho z vojevůdců armády, která se snaží splnit tajný úkol nebo dobýt celý známý svět. Pomocí útoků a přesunů svých jednotek se snažíte získat co největší světový vliv, díky kterému se vám daří verbovat více vojáků. Konzolová hra používá herní pravidla z roku 2010 a 3D hrací desku s tanky, letadly a vlastně celou mašinérií. Kromě lokálního multiplayeru s hráči na jedné konzoli se můžete utkat i s hráči kolem celého světa.

Trivial Pursuit

Moderní digitální verze klasické vědomostní deskové hry. S novými možnostmi, zábavnou grafikou, novými úkoly a otázkami potrápí nejednoho hráče. Kdo zvítězí a kdo padne?

Zdroj

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
1
Share