E3 2019: Další novinky k ohlášené hře The Witcher III

AKTUALIZACE: V České republice se o distribuci hry postará společnost Cenega Czech, s.r.o. a ve spolupráci se společností CD Projekt RED oznamuje, že hra bude obsahovat české titulky, stejně jako český přebal s oficiální názvem Zaklínač 3: Divoký Hon – Kompletní edice. Kromě všech DLC, dodatků a základní hry bude krabicová verzi bude hra obsahovat samolepky, mapu a také průvodce světem Zaklínače.


PŮVODNÍ ČLÁNEK: Samotné spekulace o vydání populární hry The Witcher III: Wild Hunt na Nintendo Switch prosákly na internet už pár týdnů před E3, do úterní Nintendo Direct prezentace jsme to však zatím nevěděli s určitostí. Osobně jsem na hru velmi natěšený, ačkoliv jsem trochu skeptický ohledně výkonu. Tým z youtubového kanálu Digital Foundry zjistil, že v handheldu hra poběží v rozlišení 540p a v docku 720p, obě rozlišení zachovány při 30 snímcích za vteřinu. Samozřejmě je pak kvůli problémům s RAM snížená viditelnost hry v dálce, dále je ořezáno rozlišení textur a také stínování. Co mě ale naopak překvapilo je, že autoři dokázali všechny datadisky, DLC a základní hru zabalit do kompletního 32GB balíčku na cartridge a konzole si tak při prvotním spuštění nebude stahovat žádný dodatečný obsah. Vývojáři však upozorňují, že je možné, že v první den se hra dočká aktualizace, kterou si budou muset stáhnout.

Zdroj, zdroj

2 comments
    1. To je dost možné, ale ne jako základní hru, nýbrž sběratelskou edici. Nintendo Switch verze to však bude mít jako součást základní hry, tudíž by cena neměla přesáhnout obvyklou částku za novou hru. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
57
Share