E3 2019: FIFA 20 dorazí na Switch 27. září 2019

AKTUALIZACE: VOLTA Football mód nebude dostupný ve verzi pro Nintendo Switch. Přelomová konzole od společnosti Nintendo obdrží verzi FIFA 20 Legacy Edition, která kromě aktualizace dresů a soupisky, které odráží nejnovější změny ve světě fotbalu, nenabízí žádné nové herní prvky a inovace. Prozatím nevíme, zda hra poběží na novém nebo starém enginu jako její předchůdci FIFA 18 a FIFA 19, a jaké módy bude přesně obsahovat.


ORIGINÁLNÍ ČLÁNEK: Společnost EA sice letos nemá na E3 konferenci v pravém slova smyslu, ale ve stejných místech má hands-on event EA Play, kde dojde k představení nových titulů a fanoušci si je tam budou moci ihned vyzkoušet. Z letošních oznámení se od EA hlavně nečeká nic víc nebo míň než FIFA 20, celkem už 27. přírůstek do stejnojmenné série. Největší novinkou pro tento díl je VOLTA Football. Jde o mód připomínající hru FIFA Street, spin-off hlavní série, jež vyšla v roce 2012. V tomto módu si můžete vytvořit vlastního hráče, vybrat si pohlaví, oblečení, vlasy, tetování a vítězné herní animace. S ním pak můžete zápasit na pouličních hřištích a arénách s ostatními hráči v režimu 3v3, 4v4 nebo 5v5 nebo vzít kariéru do vlastních rukou a probojovat se na vrchol.

Kromě nových informací, které jsme se dozvěděli ze streamovaného záznamu, už dříve došlo k několika oznámení ohledně nového dílu. Vývojáři se pochlubili, že letos bude kladen důraz hlavně na systém bránění, který byl ve FIFA 19 často pod palbou kritiků a hráčů. Hráči, kteří nově budou ve hře využívat systému bránění pomocí AI, budou penalizování ve prospěch hráčů, kteří brání manuálně. Další novinkou bude také možnost přihrát spoluhráči z obranného skluzu, doteď bylo možné jen bezcílně odkopnout míč do libovolného směru. Na své si přijdou i útočníci, kdy by nově v situacích jednoho hráče na jednoho neměli brankáři silnější převahu před střelci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
18
Share