E3 2019: Luigi’s Mansion 3 – do třetice všeho strašidelného

Tak jsme se konečně dočkali! V rámci E3 Nintendo Directu bylo odhaleno několik informací, týkající se třetího pokračování série Luigi’s Mansion. V tří a půl minut dlouhém gameplay traileru se dozvídáme základní informace o hře, jakými jsou např. zasazení a nové mechanismy. V Luigi’s Mansion 3 se tentokrát se podíváme do strašidelného hotelu, což už ze samotného gameplay traileru vypadá, jako to nejlepší možné rozhodnutí, které vývojáři mohli udělat. Partička našich starých známých hrdinů v podobě Maria, Peach, Toada a dalších v čele s Luigim jsou pozvána do, na první pohled, krasného hotelu. Samozřejmě věci nejsou takové jaké se zdají být a strašpytel Luigi bude muset opět chytat duchy, zachránit Maria a ostatní, a vyčistit hotel od zlých duchů.

K chytání nám tentokrát bude sloužit nový Poltergust G-00, se kterým budeme moci ducha praštit o zem a ubrat mu tak nejen více zdraví, ale zároveň ubrat zdraví dalších duchů v okolí, pokud se do nich trefíme. Následné chycení, by tím pádem mělo být jednodušší. Na scénu se samozřejmě vrátí i profesor E. Gadd a novinkou je postava Gooigi. Řekněme jakási zelená forma, co na sebe bere podobu Luigiho a díky které se dostaneme do míst kam, Luigi nemůže. Zároveň Gooigi funguje jako vstupní brána pro kooperaci, takže si budeme moct užít příběhový režim např. s kamarádem. Vrací se i mód ScareScaper ve kterém budeme čistit budovy od duchů, hezky postupně patro po patře, nebo plnit jednotlivé výzvy, za které budeme odměněni v podobě penízků. Užít si tento mód budeme moci jak v online režimu, tak i hezky postaru na jedné konzole s přáteli na gauči. Tady výčet novinek ukončím a nabádám vás všechny. Rozhodně se na trailer mrkněte. Stojí to za to!

Roztomilost strašpytla Lugiho je stále skvělá, o vtipné scénky s duchy jistě nebude nouze a průzkum hotelu nám nějaký čas zabere. Stylizace a grafika je věrná předchozím dílům a díky většímu výkonu Switche hra vypadá prostě nádherně. Na hře pracuje, stejně jako na předchozím díle studio Next Level Games. Není důvod se tedy obávat, že by hra nebyla v dobrých rukou. Jediné co zamrzí, že jsme se nedozvěděli konkrétní datum vydání, ovšem dočkáme se již tento rok. Každopádně Luigi je pro mě osobně nejlepší hrou letošního Directu a snad nás Nintendo nebude napínat dlouho a např. na Gamescomu se dozvíme datum vydání.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
0
Share